Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Головна > Планування > Слюсарна


Дільниця слюсарних робіт


Велика кількість комплектацій і варіантів оснащення слюсарного поста неможливо описати в короткій статті. Зупинимося лише на ключових позиціях.

1. По-перше, підіймач, найчастіше двостійковий, який вирішує більшість проблем, пов'язаних із зручністю доступу до вузлів і агрегатів автомобіля.

2. Далі, природно, комплект ручного слюсарного інструменту, слюсарний верстак або інструментальна віз для його зберігання.

3. Якщо автосервіс ставить перед собою завдання універсального обслуговування, тобто готовий прийняти для ремонту автомобіль будь-якої марки і будь-якого року випуску, то комплект універсального інструменту потрібно доповнити спеціальними пристосуваннями або нестандартними ключами (наприклад, головки TORX).

4. Послуга заміни масла і технологічних рідин увазі наявність установок для дозації і забору масла, установки для прокачування гальм, набору ключів для масляних пробок, приладу перевірки радіатора і т.д.

5. Крім того, необхідний гаражний кран і трансмісійний домкрат для вивішування двигунів, коробок передач, прес для запресовування і випресовки підшипників, пристосування для стиснення пружин і так далі.

6. Для якісного обслуговування замовника, знадобиться комплект накидок на сидіння і крила, разових килимків на підлогу і плівок на кермо.

Повна версія сайту для ПК