Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Головна > Планування > Розвал


Дільниця регулювання кутів установки коліс


Для прикладу нижче наведено перелік обладнання ділянки розвал-сходження:

1. Стенд діагностики і регулювання кутів установки коліс(стенд розвал-сходження) автомобіля.

2. Платформний підйомник з траверсним домкратом або з подвійним виходом для вивішування коліс автомобіля. Повинен мати можливість юстировки рівня платформ в горизонтальній площині. Для розвантаження підвіски необхідна наявність поворотних кругів для передніх коліс і компенсатори для коліс задньої осі (для операцій із задньою незалежною підвіскою). Можлива установка деяких стендів на ремонтній ямі. У цьому випадку необхідно мати на увазі, що рівень горизонту ями не повинен перевищувати 0,005 м на довжину автомобіля. Крім цього, звичайно, знижується продуктивність.

3. Комплект слюсарного ручного інструменту у візку.

4. Переносний резервуар для підкачки шин і контролю тиску в них.

Зупинимося докладніше на першому пункті, тому саме стенд регулювання КУК займає визначальне становище в переліку обладнання ділянки. Існують декілька методів вимірювань УУК: від старомодних лазерних або оптичних до найсучасніших з використанням фотодатчиків і 3D технологій.
Всі вони вирішують однакові завдання, тільки на різних принципах вимірювань, і мають різну продуктивність і зручність в роботі. Однак вимоги до КУК сучасних автомобілів настільки високі, що стабільність і точність роботи приладу виходять на перше місце.
Для експрес контролю точності вимірювань доцільно в комплекті стенду мати каліброване пристосування для юстування датчиків стенду.

Повна версія сайту для ПК