Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Головна > Планування > Приймання


Дільниця приймання автомобіля


Наводимо список обладнання для ділянки приймання автомобіля:

1. Тестер сумарного сходження - необхідний для попереднього експрес контролю кутів сходження передніх і задніх коліс автомобіля і прийняття рішення про направлення автомобіля на ділянку регулювання кутів установки коліс.

2. Тестер перевірки підвіски і амортизаторів - визначає ефективність роботи підвіски і дає можливість оцінити ймовірність заміни амортизаторів і пружин підвіски.

3. Роликовий гальмівний стенд - визначає ефективність роботи основної, аварійної та стоянкової гальмівних систем.

4. Центральна діагностична стійка - включає в себе програмне забезпечення для збору, відображення та реєстрації вимірюваних параметрів від периферійних контрольних пристроїв ділянки та управління їх роботою, а також для реєстрації автомобіля на автосервісі. Має принтер для роздруківки результатів аналізу та бази даних з еталонними значеннями.

5. Димомір для контролю дизельних автомобілів.

6. Газоаналізатор для бензинових двигунів (четирьохкомпонентного, так як тільки по чотирьох компонентах вихлопу можна вірно судити про правильній роботі двигуна).

7. Ножничний підіймач з подвійним виходом. Призначений для візуальної оцінки стану нижньої частини автомобіля і його підвіски. Пульт управління підйомника з гідравлічною станцією.

8. Люфтдетектор - для оцінки стану елементів підвіски і рульового управління, оснащений вібруючими майданчиками та ліхтарем для підсвічування.

9. Тестер перевірки і регулювання фар - для контролю ближнього і дальнього світла фар (кутів установки і яскравості) і протитуманних фар.

10. Пристрій для витяжки відпрацьованих газів автомобіля.

11. Шафа приймальника для зберігання документів.

Слід зазначити, що більшість автосервісів поділяють ділянку приймання і ділянку діагностики, так як час роботи з одним автомобілем на прийманні становить 5-20 хвилин, а робота з автомобілем на ділянці діагностики іноді може зайняти цілу робочу зміну.

Повна версія сайту для ПК