Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Головна > Планування > Фарбування


Дільниця фарбувальних робіт


Наводимо список обладнання для малярної дільниці:

1. Фарбувально-сушильна камера для автомобілів.

2. Кімната приготування фарб з міксером. Має спеціальне освітлення і вентиляцію для колориста. Може мати спеціальний бокс для зберігання фарб.

3. Фарбувально-сушильна камера для деталей. Аналогічна пункту 1, але менших розмірів, більше економічна для робіт з деталями кузова.

4. Ділянка підготовки до фарбування. Має спеціальну решітчату підставу і стельову частину, між якими створюється потік повітря. Має блок витяжки, комплект стельових і підлогових фільтрів, завіси і два ряди освітлення. Застосовується для нанесення грунту, обробки шпаклівок сухим способом, місцевої підфарбування.

5. Ділянки підготовки до фарбування. Мають решітчату підставу. Використовуються як додаткові для пункту 4.

6. Термінал на обертовій консолі. Використовується для підведення стисненого повітря і електрики до пневмо і електроінструменту і відводу пилу в процесі шліфувальних робіт.

7. Інфрачервона сушка для локального сушіння.

8. Мийка для пульверизаторів замкнутого типу.

9. Компресор з осушувачем повітря для фарбування. Призначений тільки для живлення пульверизаторів. Дозволяє виключити коливання тиску в загальній магістралі або тимчасова відсутність стисненого повітря в момент фарбування кузова автомобіля. Разом з пунктом 10 забезпечують спеціальні вимоги до підготовки стисненого повітря для фарбування.

10. Блок підготовки повітря для фарбування.

11. Пульверизатори для лаку, фарби, грунту.

12. Пневмоінструмент шліфувальний.

13. Підставка для деталей. Забезпечує зручне фіксоване розташування оброблюваної деталі при шліфуванні або фарбуванні.

Повна версія сайту для ПК