Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Головна > Планування > Економіка


Розрахунок економічного потенціалу СТО


Перше, що слід зауважити, усі роботи будуть прив'язані до нормогодини. Нормогодини - це одиниця часу виконання робіт з ремонту та обслуговування автомобіля.

На СТО нормогодини можуть встановлюватися по-різному. Це залежить від парку обслуговуваних автомобілів, від заробітної плати майстра, від витрат на обслуговування та роботу устаткування, від виду володіння майном, від виду оподаткування, від вкладених коштів у придбання обладнання, від проведення різних акцій для залучення клієнтів, від типу автомобіля: бюджетного або преміум класу та багато іншого.

Також на різний вид проведення робіт може встановлюватись різний показник нормогодини. Приміром, шиномонтаж і балансування коліс, в період міжсезоння, може встановлюватися менше, з метою залучення клієнтів.

Ціна нормогодини коливається в межах 150,00 - 400,00 гривень. Приміром, нормогодини на СТО встановлений 200 грн. Робота: заміна втулок заднього стабілізатора (доступ легкий без додаткової розбирання елементів підвіски). Час для заміни однієї втулки 0,20 нормогодини. Виходить 200,00 гривень * 0,20 нормогодини = 40,00 гривень за заміну однієї втулки.

Показники нормогодини на виконання робіт знаходяться в спеціалізованих програмах з ремонту, приміром Autodata або дилерських програмах по обслуговуванню автомобіля.

Повна версія сайту для ПК