Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ


обладнання для автосервісу

Головна > Спотер > Грейфер


Грейфер для витягування хвилястою дроту


Грейфер

Грейфер для витягування з 4 гаками


Грейфер для витягування хвилястою дроту або овальних кілець при рихтування вм'ятин. Застосовується для малих вм'ятин. Зачіп з 4 гаками, які рухливі, і при щіплюванні з привареним дротом повторюють глибину вм'ятини. При роботі кожен окремий гак витягує вм'ятину до рівня прилеглого гака, до тих пір поки всі гаки будуть знаходиться на рівній лінії.


Грейфер

Грейфер для витягування з 6 гаками


Грейфер для витягування хвилястою дроту або овальних кілець при рихтування вм'ятин. Застосовується для невеликих вм'ятин. Зачіп з 6 гаками, які рухливі, і при щіплюванні з привареним дротом повторюють глибину вм'ятини. При роботі кожен окремий гак витягує вм'ятину до рівня прилеглого гака, до тих пір поки всі гаки будуть знаходиться на рівній лінії.

Грейфер

Грейфер для витягування з 8 гаками


Грейфер для витягування хвилястою дроту або овальних кілець при рихтування вм'ятин. Застосовується для великих вм'ятин. Зачіп з 8 гаками, які рухливі, і при щіплюванні з привареним дротом повторюють глибину вм'ятини. При роботі кожен окремий гак витягує вм'ятину до рівня прилеглого гака, до тих пір поки всі гаки будуть знаходиться на рівній лінії.

Повна версія сайту для ПК