Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

українська ◊ русский

підйомник для інвалідів

Головна > Підйомник > ESSENTIAL


Підйомник-крісло
ESSENTIAL


підйомник для інвалідів

Похилий підйомник-крісло ESSENTIAL


Управління здійснюється за допомогою пультів управління. Управління рухом підйомника вгору-вниз за допомогою джойстика під правим опорним підлокітником крісла. Два пульта встановлюються на стінці, зверху і знизу, безпосередньо біля підйомника, для виклику підйомника якщо він знаходиться на протилежній стороні.
Безшумна і плавна робота приводної системи на зубчастій передачі.
Акумуляторна батарея працює з вбудованою зарядкою, так що крісло може бути використано кілька разів при відсутності електроенергії.
Світлодіодні індикатори стану на передній панелі підйомника під сидінням, дозволяють контролювати стан роботи підйомника і виявляти виниклі проблеми в роботі.
На кріслі встановлені підлокітники для зручності утримання при русі, а також висувний ремінь безпеки для фіксації людини на сидінні.
Внизу на передній стороні обладнана підніжка для зручності опори ніг, яка складається в режимі простою.
Рух здійснюється по рейці. Рейки виготовлена зі сталі і пофарбована в білий колір.
Підйомник виготовлений зі сталі. Сидіння і спинка крісла широкі і зручні, обшиті тканиною з м'яким наповнювачем.

При знаходженні підйомника у верхній частині сходового маршу, сидіння зі спинкою може повертатися в сторону виходу зі сходів до 85°. Ця функція передбачена для зручності розміщення людини з горизонтальної площини, а не зі сходів.

Потрібно підведення кабелю живлення або установка розетки поблизу підйомника, для подключення зарядного пристрою акумуляторної батареї.

Підйомник-крісло ESSENTIAL виготовляється індивідуально під кожне окремо взяте місце. Розробляється схема-план для виготовлення підйомника ESSENTIAL і його подальшої установки з прив'язкою до кожного місця монтажу.

Повна версія сайту для ПК