Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

українська ◊ русский

підйомник для інвалідів

Головна > Підйомник > POOLLIFT DELPHIN


Підйомник для басейну
POOLLIFT DELPHIN


Підйомник для басейну POOLLIFT DELPHIN


Залежно від виду кріплення підйомника для басейну POOLLIFT DELPHIN необхідно підготувати основу. Якщо планується застосування кріпильної гільзи з опорним кільцем, то потрібно підготувати бетонну основу з місцем фіксації кріпильної гільзи в бетоні. Різьбову гільзу можна закріпити в отворі підлоги на водостійкий клей або застосувати бетон з високим коефіцієнтом твердості. Даний вид кріплення застосовується в основному для басейнів, де прилягаюча до краю басейну підлога виготовлена по дизайну з бетону із плиткою.

У разі кріплення інвалідного підйомника для басейну у інших водоймах, необхідно застосовувати анкерне кріплення або болтове з'єднання. Анкерне кріплення застосовується для твердої основи, як бетонна мостова або бетонна основа біля моря. У разі використання підйомника для басейну на озері або річці, де вихід у воду виготовлений з дерев'яного настилу, потрібно застосовувати болтове з'єднання наскрізь дощок.

Сторона посадки на крісло підйомника для басейну POOLLIFT DELPHIN також визначається при замовленні. Залежно від виду доступу до басейну або водойми і зручності розміщення на кріслі інвалідного підйомника POOLLIFT DELPHIN, а також сторони входження в воду, необхідно вибрати сторону розміщення крісла і повороту при опусканні. Тут все просто, правостороннє або лівостороннє розміщення крісла на підйомнику визначається виходячи зі зручності розміщення, опускання і підйому.

Повна версія сайту для ПК