Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

українська ◊ русский

підйомник для інвалідів

Головна > Підйомник > POOLLIFT DELPHIN


Підйомник для басейну
POOLLIFT DELPHIN


Підйомник для басейну POOLLIFT DELPHIN


Підйомник для басейну POOLLIFT DELPHIN є інноваційним підйомним пристроєм для організації підйому та опускання осіб з інвалідністю в басейні або інших водоймах. Конструкторські рішення дозволили створити повністю безпечний підйомник для басейну, який не має небезпечних приводних механізмів, таких як, електрику і високий тиск рідини. Інвалідний підйомник для басейну POOLLIFT DELPHIN працює від звичайного тиску води у водопровідній системі будинку.

Для максимальної вантажопідйомності в 120 кілограм, підйомник для басейну вимагає тиск води в 0,4 МПа (4 атм). При зниженому тиску в 0,3 МПа, вантажопідйомність складатиме 85 кілограм. Як бачимо, конструкторське рішення по створенню POOLLIFT DELPHIN дозволило створити універсальний підйомний механізм, який буде працювати при перепадах тиску, яке впливає тільки на вантажопідйомність.

Підйомник для басейну POOLLIFT DELPHIN виготовлений з нержавіючої сталі. Всі елементи, починаючи від стійки кріплення і закінчуючи поручнями і циліндром, повністю водостійкі і мають стійкість до окислення.

Інвалідний підйомник для басейну POOLLIFT DELPHIN може застосовуватися не тільки для басейну, але і для інших водойм, таких як, озеро, річка або море. Але при цьому потрібно пам'ятати тільки одне правило, для приводу підйомника необхідно використовувати воду тільки з водопровідної системи, очищену від забруднень і солей.

Однією з особливостей підйомника для басейну POOLLIFT DELPHIN є те, що при посадці на краю басейна крісло розташоване прямо, а при опусканні в басейн воно повертається на 90°.

Підйомна система - циліндричний гідравлічний механізм;
Вантажопідйомність - 120 кг при 0,4 МПа;
Вантажопідйомність - 85 кг при 0,3 МПа;
Мінімальна висота підйому - 800 мм;
Максимальна висота підйому - 1600 мм;
Необхідний тиск води - 0,4 МПа (4 атм).

При замовленні підйомника для басейну необхідно враховувати розміри басейну. Глибина басейну від краю і рівень заповнення визначають висоту підйому. Розмір кромки необхідний для визначення виду кріплення підйомника і визначення довжини поручня.
В кожному окремому випадку при замовленні необхідно мати повний розмір басейну, на підставі якого виготовляється технологічний креслення місця встановлення підйомника для басейну POOLLIFT DELPHIN.

Повна версія сайту для ПК