Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Дизельний генератор

Як вибрати автономну електростанцію?Сьогодні жителі різних міст досить часто стикаються з перебоями енергопостачання. Це може привести не тільки до псування продуктів харчування, а й до виходу з ладу дорогої побутової техніки.
Сучасні електроприлади дуже чутливі до перепадів напруги. Щоб уникнути цього багато користувачів електромереж почали використовувати стабілізатори напруги. Ці пристрої здатні вирівняти струм і очистити його від шумів, які негативно позначаються на роботі електричної техніки.

Однак багатьох цікавить, що робити, якщо взагалі не стало світла. Існує кілька виходів з даної ситуації. Якщо відключення електроенергії є нетривалими, а обладнання, яке потребує постійного живлення, споживає мінімум електроенергії, то можна обійтися придбанням джерела безперебійного живлення. Це пристрій зможе живити підключені до нього електроприлади на протязі години завдяки вбудованій акумуляторної батареї.

Для ситуацій, коли збої з енергопостачанням є частими, ідеально підійдуть автономні електростанції. Дизельний генератор здатний забезпечити електрикою практично всю побутову техніку в будинку, виробниче обладнання на підприємстві та будівельне оснащення на майданчику. В такому випадку дуже важливо правильно розрахувати потужність генератора, щоб він витримав навантаження.

Для цього досить дізнатися загальну потужність електроприладів, які будуть підключатися до автономного джерела електроживлення. Отриманий показник є початковою точкою у виборі найбільш відповідної моделі автономної електростанції. Спочатку до цієї цифри варто додати 20-30%. Це пов'язано з тим, що багато пристроїв при включенні вимагає більшої сили струму, ніж під час роботи. Придбання більш продуктивного генератора дозволить уникнути необхідності послідовного включення електроприладів.

Якщо потужність всіх споживачів електроенергії є незначною, не перевищує кілька кіловат, то більш підходящим варіантом для такої ситуації є бензиновий генератор. Він має невисоку ціну, може безперервно працювати протягом 5-8 годин. Бензинові генератори ідеально підходять для невеликих будівельних майданчиків та побутового використання.

Якщо ж рівень енергоспоживання є високим, а період безперервного автономного використання може досягати 24 годин, то найкраще для цього підійдуть дизельні автономні електростанції. Вони споживають менше палива на кіловат електроенергії, що виробляється, мають тривалий ресурс роботи. Це ідеальне рішення для великих підприємств і будівельних майданчиків.

Повна версія сайту для ПК