Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Пластикові балкони

Пластикові балкони під ключ компанії СВК СервісБалкон є логічним продовженням квартири, який, при грамотному оформленні, може стати ще однією, повноцінної, кімнатою.
Компанія «СВК Сервіс» пропонує послугу «балкони під ключ», завдяки якій ви зможете насолодитися чаюванням, читанням книги або бесідою з друзями на затишному, комфортабельному балконі.

Оздоблення балкона включає зовнішні і внутрішні роботи, які повинні проводитися в комплексі. Тільки при дотриманні цієї умови балконне приміщення буде відповідати сучасним стандартам безпеки і комфорту.
Оздоблювальні роботи включають обшивку балкона зсередини і зовні. Для внутрішньої обшивки, найчастіше, використовується пластикова вагонка. Якщо балкону необхідно додати особливу атмосферу і шарм, використовується дерев'яна вагонка. Також можливе застосування вагонки з МДФ, яка поєднує привабливість дерев'яної і практичність пластикової вагонки.
Пластикова вагонка для обробки балконів буває зі швами і безшовна. Звичайно, переважніше вагонка без швів - після установки вона створює рівну поверхню, шви на якій практично непомітні. За такий поверхнею дуже легко доглядати, і вигляд вона створює досить презентабельний.

Пластикові балкони також оздоблюються за допомогою поширеної шовної вагонки, що використовується на ринку будівельних матеріалів дуже давно. Шовна вагонка має характерний зовнішній вигляд, відрізняється простотою монтажу і невибагливістю у догляді.
Щоб створити комфортні умови для відпочинку на балконі, недостатньо обшити його сучасними матеріалами. Ще необхідно провести роботи з утеплення, які можуть виконуватися як перед, так і після встановлення вагонки. Також нами виконуються роботи з підведення електрики, настилу полови, встановленні металопластикових віконних конструкцій, укосів і відливів.
Щоб балкон виглядав житловою кімнатою, в ньому необхідно встановити шафи, в які можна зручно скласти всі дрібниці. Каркас шафи, як правило, виконується з дерев'яних брусків, фасадні частини декоруються за допомогою вагонки, якою обшиті стіни. Таке рішення дозволяє оформити інтер'єр в єдиному стилі.
Роботи по зовнішній обробці виконуються з використанням сайдингу, який дозволяє створити міцну і стильну конструкцію.
Комплексний підхід до роботи з оздоблення балконів забезпечить вас приємним і комфортабельним дозвіллям у своєму будинку на свіжому повітрі.

Повна версія сайту для ПК