Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Особливості міні екскаваторів

Основні особливості міні екскаваторівМіні екскаватор - це зменшена копія екскаватора звичних габаритів, яка володіє тим же самим функціоналом, що і його старший брат, але при цьому коштує набагато менших грошей. Основними особливостями цієї будівельної техніки є:

1. Широкі функціональні можливості. Такий екскаватор може оснащуватися великою кількістю різних навісних пристроїв. Він відмінно працює як в умовах бездоріжжя, так і в міському середовищі. Наприклад, для риття котлованів, траншей і невеликих ям важко буде знайти більш відповідну техніку.

2. Компактність. Вона виражається в невеликих розмірах і вазі, що дає можливість використовувати екскаватор в міських парках, умовах обмеженого простору, прибудинкових територіях і т.д.

3. Висока маневреність. Використання шасі на основі гусеничного механізму дає можливість оператору міні екскаватора проїжджати і працювати практично скрізь, де необхідний точний і своєчасний підхід при виконанні будівельних робіт.

4. Легкість транспортування. Вага міні екскаватора знаходиться в межах від 0,5 до 8 тонн, завдяки чому його можна з легкістю перевозити в потрібне для роботи місце.

Інженери компанії «Юромаш спецтехніка» радять при виборі міні екскаватора звертати увагу не тільки на його вартість, а й на технічні характеристики, в тому числі і якість збірки. Сьогодні на ринку України представлені моделі як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Якщо бюджет вам дозволяє, віддавайте перевагу машині західній збірки від провідної компанії. Нижче наводимо короткий гід по брендам.

1. Komatsu - японський виробник, який переважно спеціалізується на випуску великогабаритної техніки, але випускає і міні екскаватори.

2. Kubota - одна з найвідоміших і надійних японських компаній, техніка якої сильно цінується покупцями, володіє підвищеними показниками потужності, тривалим терміном служби і можливістю роботи в найскладніших умовах.

3. Bobcat - американський виробник з ім'ям, який належить концерну Doosan Infracore.

Якщо ж дозволити покупку міні екскаватора ви собі не можете, цю та іншу техніку для будівельних робіт ви можете взяти в оренду. Це зручно і практично. Фахівці «Юромаш спецтехніка» допоможуть вам підібрати підходящу модель міні екскаватора, розкажуть про механізм його роботи. Якщо для водіння та управління таким транспортом у вас немає відповідної кваліфікації, скористайтеся послугами професійного оператора-водія.

Повна версія сайту для ПК