Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Дисплей пульт ДУ

Дисплей, пульт ДУ і годинник - додаткові функції магнітолХочете купити недорогий пристрій для відтворення музики на дачі або під час відпочинку на природі? Тоді Вам потрібно визначитися з моделлю магнітоли і придбати її.

Підтримувані носії
Магнітоли відтворюють аудіо-контент з різних носіїв. Вони ідеально підходять для відтворення музичних файлів з CD і DVD-дисків. Також у продажу є прилади, які використовують флеш - пам'ять. Це може бути Flash пам'ять, карти пам'яті різних форматів або USB-накопичувач.

Підключення
Магнітоли можуть підключатися різними способами. Наприклад, через порт USB до магнітоли звичайно підключають флешки.

Наявність слота допоможе підключити карти пам'яті формату SD.
Деякі системи обладнані портом, через який можна підключати медіаплеєри iPod і управляти плейлистом за допомогою пульта ДУ. Ви також можете підключати навушники до будь-якої стандартної магнітоли.

Звук
Потужність пристрою варіює від 1 до 20 Ватт. Чим вище показник звукової потужності, тим звучання музики буде голосніше.

Топ - 10
Такі виробники завжди мають в асортименті новітні моделі магнітол: BRAVIS, Digital, First, JVC, LG, Mystery, Philips, SOUNDMAX, Sharp, Supra. На сайті http://catalogue.technoportal.ua/ можна купити магнітоли та інші пристрої для відтворення музики за доступною ціною. А також на сайті наданий величезний вибір будь-яких товарів за доступними цінами, огляди магазинів, брендів.

Ціни
Часто, головну роль при виборі будь-якого пристрою грає ціна. Пропонуємо Вам такі моделі за найдоступнішою вартості: BBK BX105U, Supra BB-CD201RD. Якщо Вас цікавлять моделі з розширеним функціоналом, тоді вибирайте серед таких: Philips AZ783, Sony ZS-PS30CP, BBK BX316U. Дорогі пристрої від 1000 до 2000грн відрізняються широкими функціональними можливостями.

Додаткові функції
Дисплей відображає на екрані режими роботи і композицію, яка відтворюється.
За допомогою пульта ДУ можна налаштовувати параметри і перемикати пісні на відстані. Вбудовані в систему електронні годинники відображають поточний час. Ці функції вважаються додатковими і ними оснащені моделі, які стоять в середній ціновій категорії.

Висновок
Купивши магнітолу, Ви зможете щодня насолоджуватися прослуховуванням улюблених пісень. Ідеальним рішенням буде модель ціною від 500 грн.
А також в каталозі http://catalogue.technoportal.ua можете вибирати безліч інших товарів з найкращого ціною.

Повна версія сайту для ПК