Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > Подорож в Мадрид

Подорож в Мадрид і ПатайюІспанія - неповторна і казково красива країна - по праву пишається своєю столицею і найбільшим містом-мільйонником Мадридом. Найкрасивіша архітектура і багатовікова славна історія цього міста залишають у кожного хто тут побував незабутні враження. У Мадриді знаходять спільну мову люди різних національностей і віросповідань.

Знаючи хоча б про те, що місто було засноване арабами і в буквальному перекладі означає «джерело повних вод», кожному приїжджому в Мадрид є що подивитися в ньому і з чого почати екскурсію буде вирішити не складно. Звичайно, цікаво побачити всі його визначні пам'ятки.
Музей Прадо, заснований Марією Ізабеллою - дружиною короля Фердинанда VII є одним з найбільш цікавих і знаменитих місць міста. Поруч можна знайти ще три найвідоміших в Мадриді музею - Королеви Софії та Тіссена-Борнеміса. Тут можна побачити творіння найвідоміших у світі художників.

Не радять проходити повз Площі Пласа-Майор, яка є одночасно красивим архітектурним та історичним творінням і самим жвавим і відвідуваним місцем у місті. Тут споруди в стилі мадридського бароко сусідять з численними ресторанчиками і кафе.
Площа Пуерта-дель-Соль - центральна точка на карті міста. Звідси можна виїхати на одній з найстаріших станцій метро в Мадриді. Тут розташований пам'ятник «Ведмідь і суничне дерево», який вважається символом міста і, в той же час, увічнює пам'ять про королі Карлі III.
На площі Сибелес можна побачити казковий фонтан, по якому мчить на левах і пантер на колісниці богиня Кібелла.

Прекрасний Бульвар Пасео-дель-Прадо, побудований за типом площі Навона в Римі, в середині бульвару можна побачити неповторний фонтан Аполлона.
Після величного й елегантного Мадрида маршрут закінчується в екзотичному і спекотному курорті Таїланду Паттайя.

Життя вирує тут ключем. Гостей чекає тепле море з пісковими пляжами, нічні клуби, дискотеки, ресторани. Щоб не загубитися в цьому достатку, на допомогу прийде карта Паттайї з готелями російською мовою , тут можна легко знайти все, що потрібно і не приставати до місцевих жителів з розпитуваннями.

Тут можна знайти будь-який готель, згідно вашим матеріальним можливостям. Після того, як знайдено місце проживання, можна відправитися по пам'ятках міста. Можна відвідати акваріум «Підводний світ», невимовно гарний храмовий комплекс патріарха Сомдет Пхра Яносовонга, а також село Слонів або парк каменів, вік яких сотні тисяч років.

Повна версія сайту для ПК