Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > Відпочинок в Берліні

Відпочинок в Берліні - де зупинитися на ніч?Для того, щоб відвідати всі цікаві місця Берліна і побачити хоча б основні визначні пам'ятки, одного дня буде мало. Крім того, справжній відпочинок передбачає неспішність, адже похапцем можна пропустити щось важливе, і враження то відвідин міста можуть бути зіпсовані. Щоб провести в Берліні кілька днів, необхідно подбати про нічліг. Та й для отримання візи Німеччини потрібно надати підтвердження броні готелю. Давайте конкретніше зупинимося на типах і зірках, щоб краще зрозуміти, чого варто очікувати від відпочинку в берлінських готелях.

Перший тип - хостели або готелі з однією зіркою. Тут рідко зустрінеш одномісні номери, а зручності, як правило, спільні на кілька кімнат. З додаткових сервісів найчастіше зустрічається безкоштовний Інтернет. Подібний тип готелів часто вибирають молоді люди, які подорожують великими групами.

У готелях з двома зірками на вартість проживання в першу чергу впливає місце розташування, а саме близькість до центру міста і доступність транспорту. Готель Abell ціни на номери в своєму розпорядженні на своєму сайті, що, безсумнівно, зручно для відвідувачів, які також можуть забронювати номер в режимі он -лайн. Двозіркові готелі обов'язково пропонують постояльцям такі послуги як безкоштовна парковка на території, сніданки (найчастіше це шведський стіл), сейф або камера зберігання та вільний бездротовий доступ до Інтернету. В апартаментах часто мається кухонне обладнання та необхідний посуд. Згідно останнім європейським вимогам у всіх готелях, і двозіркових в тому числі, є спеціально обладнані номери для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Готелі бізнес-класу або тризіркові відрізняються від попередніх типів наявністю спеціальних послуг, наприклад, конференц-залу або бізнес-центру. Персонал, як правило, багатомовний, так що проблем з комунікацією у іноземних туристів зазвичай не виникає. Готель Berlin Plaza am Kurfuerstendamm ціни на номери встановлює відповідно їх типу.

Чотири-та п'ятизіркові готелі вважаються самими елітними. Як правило, вони розташовані в центрі міста. Широкий вибір номерів, високий рівень обслуговування і велика кількість додатково наданих послуг робить проживання в них комфортним, але не найдешевшим.
Тип готелю і, відповідно, кількість наданих послуг вибирається індивідуально. У Берліні кожен може знайти собі заклад за смаком і по кишені - від хостела до п'ятизіркового готелю.

Повна версія сайту для ПК