Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > Відпочинок у Туреччині

Мармарис - курорт для активного відпочинкуНа південно-західному узбережжі Туреччини розташоване місто Мармарис - курортне місто і один з двох основних центрів індустрії парусного спорту. Вже у свідченнях 11 століття до н.е. є згадки про Фіскос (так Мармарис тоді називався). Він переходив від персів до римлян, був приєднаний до Візантії і розграбований арабами.

У 15 столітті місто було захоплене і остаточно приєднаний до Османської імперії. А в 16 столітті султан Сулейман Пишний наказав побудувати фортецю - і місто отримало свою сучасну назву «Мармарис», що перекладається з давньогрецької як «сяючий» або «блискучий».
Вже в наш час, в 1957 році, місто було сильно зруйноване землетрусом, і його довелося відбудовувати заново.

Погода
Клімат в Мармарісі типово-середземноморський. Проте, у порівнянні з Анталією Мармарис виграє - клімат тут м'якше, так як немає такої високої вологості, а річна температура повітря нижче майже на 5 градусів. Нижче і температура води в морі. Купальний сезон починається в травні і триває до початку листопада.

Що цікавого в Мармарісі
Перед тим, як купити тур в Мармарис , слід знати, що не дарма це місто порівнюють з Ибицей - це місце не для любителів спокійного відпочинку. У ньому розташована велика кількість нічних барів і клубів, де веселощі закінчується тільки під ранок. Місто дуже лояльний до своїх гостей і немає будь-яких заборон щодо одягу або чогось особливого відносно поведінки.

Мармарис - місто активного відпочинку
Міжнародний рівень пляжів і моря Мармаріса підтверджується наявністю Блакитного прапора на набережній міста. Водні розваги пропонуються дійсно на будь-який смак: тут і віндсерфінг, і водні лижі, парасейлінг і катання на катамарані.
У Мармарісі велику увагу приділяють вітрильного спорту. У місті є кілька марин - спеціально обладнаних яхтових стоянок, регулярно проводяться регати. При бажанні яхту можна взяти в оренду; якщо є необхідність в дослідному Шкіпер або команді, на маріне допоможуть вирішити і це питання.

Купуючи тури в Мармарис у червні 2014 році, можна потрапити на регату Channel Regatte, яка проходитиме з 20 по 29 червня. А через місяць, з 16 по 23 серпня, в Мармарісі проводитиметься MIYC LORYMA Summer Cup.

Достаток бухт в околицях Мармаріса створило ідеальні умови для любителів дайвінгу. Бажаючим поплавати по водою пропонуються маршрути занурення на будь-який рівень підготовки, починаючи від новачка і до досвідченого дайвера. - Адже на узбережжі Мармаріса розташовано більше півсотні цікавих місць для підводного плавання.

Любителям полоскотати нерви запропонують рафтинг по річці Даламан або екстрим-екскурсії по околицях: сафарі на джипах, квадроциклах або баггі.
Екскурсійні програми також дуже різноманітні: це поїздки до руїн античних міст і відвідування природних чудес, таких, як Памуккале або Карахайит. Особливо варто відзначити морські екскурсії - незабутню подорож по островах Егейського моря або відвідування заповідника Дальян і Черепашачого острова.

Туреччина влітку стає просто раєм для туристів: наявність морських курортів і історичних та природних пам'яток забезпечує постійний приплив гостей з усього світу. Прекрасно розвинена система громадського транспорту поряд з високим рівнем обслуговування та щирою доброзичливістю самих турків роблять країну бажаним місцем відпочинку для туристів з самих різних країн.

Повна версія сайту для ПК