Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > Київ і Львів

Київ і Львів - міста гідні для подорожейУ кожного з нас є мрія дитинства та здійснити її нам вдається вже на схилі років. Будь то шикарна машина або принц на білому коні - це залишається в нашій уяві на довгі роки. Домогтися усього, що ми хочемо можливо, було б бажання і віра в свої сили. Подорожі та відпочинок в популярних містах - це одне з бажань, яке є у кожного в голові. Приїхати і подивитися визначні пам'ятки можна в будь-якому місті, адже в кожному місті є такі місця, які неможливо залишити без уваги.

Наприклад, приїхавши до Львова, Ви просто зобов'язані відвідати найвищу точку цього міста, з корою відкривається потрясний вигляд, особливо на нічний Львів. Це Ратуша, щоб піднятися на неї, Вам варто пройти чимало сходинок, які ведуть вгору напівкругла сходи. Також можна сходити в знамените кафе «Криївка», яке розташоване в центрі Львова і уявляє в собі всі принади націоналізму. Все витримано тільки в українській тематиці, в основному західного регіону Львова.

Також варто приїхати до Києва. Це столиця України і славитися на весь світ своєю багатогранністю. Знаменита стела - Глобус і Батьківщина Мати зверхньо дивляться за всіма тими подіями, які недавнім часом відбувалися в столиці. Якщо Ви все-таки надумали їхати в Київ, то заздалегідь подбайте про своє розміщенні тут, адже бувають такі періоди, що всі дешеві готелі Києва зайняті і залишаються варіанти тільки 5-ти зіркових готелів, в яких ціни не кожному будуть доступні. Досить просто перед виїздом до столиці ввести в пошуковому рядку словосполучення «готель Київ» і ви не повірите своїм очам, як багато варіантів Вам надасть інтернет. Дуже популярні в наш час приватні міні-готелі Києва, так як ціни тут нижчі, а комфорт на тому ж рівні і навіть краще, як у найдорожчих готелях України. В інтернеті є посилання на Євроготель , перейти по якій Ви зможете для того, щоб забронювати номер в даному готелі. Номери в цьому міні-готелі хороші і підходять практично кожному приїжджому, адже ціни тут досить низькі і розташування вдале. Поруч з цим готелем розташоване все, що душі завгодно. Номери обладнані міні кухнею, що дуже зручно для кожного, адже придбати їжу і приготувати її в номері куди дешевше, ніж похід у ресторан, що принесе чималі витрати.

Так що коли приходить пора подорожувати, вирушайте до Києва і Ви не пошкодуєте. Адже у столиці є, на що подивитися і, до того ж, фотографії на тлі чудової Лаври будуть приголомшливі.

Повна версія сайту для ПК