Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > Подорож до Челябінська

Як організувати подорож до Челябінська?Одним з бюджетних варіантів зимового відпочинку є поїздка до Челябінська. У цьому місті можна весело й цікаво провести вільний час, чергуючи огляд визначних пам'яток з прогулянками по красивих вулицями і парками.
У Челябінську можна організувати сімейний відпочинок. І дітям, і дорослим варто погуляти по площі Революції, де щорічно будується сніжний містечко. Також можна сходити на льодові вистави, які влаштовуються на арені «Трактор». Маленьких мандрівників можна зводити на вистави в Театр юного глядача або в концертний зал імені Прокоф'єва, де часто проводяться казкові музичні вистави. Дуже пізнавальної стане для юних туристів прогулянка по Челябінському Арбату. Там можна побачити такі культурні об'єкти, як скульптура Олександра Розенбаума і бронзовий верблюд, що вважається символом міста.

Подорож до Челябінська можна організувати разом з другою половиною. У цьому місті панує особлива романтична атмосфера. Сімейним парам варто відвідати таке місце, як Сфера любові. Там прийнято загадувати бажання і зізнаватися у своїх почуттях.
Щоб поїздка до Челябінська запам'яталася лише хорошими враженнями, має сенс заздалегідь підшукати готель. Для мандрівників зі скромним бюджетом підійдуть недорогі готелі Челябінська економ класу. Там можна добре відпочити після тривалих прогулянок по місту. У період зимових канікул в місті багато туристів, тому номер краще забронювати заздалегідь.

У Челябінськ потрібно з'їздити тим, хто хоче вгамувати духовний голод. У цьому місті є маса можливостей для організації культурного дозвілля. Мандрівники можуть відвідати театр Драми, подивитися вистави в театрі опери та балету або насолодитися чудовою музикою в Органному залі.
При наявності вільного часу можна організувати екскурсії в музеї міста. Туристи зможуть оглянути експонати державного музею мистецтв. Крім того, на вулицях Челябінська можна побачити багато пам'ятних скульптур. Любителі історії гідно оцінять паровоз «Червоний комунар», що знаходиться біля Палацу культури залізничників, і скульптурну композицію «Сказ про Урал».
У Челябінську неможливо занудьгувати, тому що в цьому місті зосереджено багато пам'ятних місць. До того ж там створені всі умови для комфортного і пізнавального відпочинку. Квиток до Челябінська можна купити сьогодні через мережу Інтернет.

Повна версія сайту для ПК