Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > Яла

Яла - місце співіснування спокою і гармонії з історією цивілізаціїЯла - національний парк, розташований на південно-східній стороні Шрі-Ланки, що в 300 км.від Коломбо, яка колись була неофіційною столицею цього острова. Більшу частину в парку займає савана, багата квітучими оазисами з пагорбами та озерами. Крім парку, в Ялі є величезне водосховище з берегами, вкритими буйною рослинністю. Прибувши в парк Ялу, не думайте і не шкодуйте часу. Парк працює до вечора, так що Вам буде надано шанс, побувати тут цілий день - і про це Ви анітрохи не пошкодуєте. Любителі екотуризму, які максимального занурюються в дикі природні умови, віддадуть перевагу особливі кемпінги, в яких можна жити на самій території парку або бунгало або будиночки на палях. Тут також є кілька таборів: Буттава, Махаселава, Патанангала, Талгасманкаде, Яала і Хінвева. Але особливої популярністю користуються поїздки по савані верхи на джипах, які можуть розтягнутися на кілька ночей або бути одноденними.

Зверніть також увагу на ціни на готелі Стамбула 5 зірки . Головною коштовністю Яли є леопарди. На території парку проживають 30 таких граціозних, диких кішок. Коли настає спека, вони розташовуються на самій вершині гори під назвою Скала леопарда (Вепанденія) і перебувають там до заходу сонця. Можна сказати, що ця територія відноситься до найкращого і безпечного місця у світі, де можна дуже спокійно спостерігати за такими кішками. Тільки будьте обережні з леопардом-людожером! Даний звір з'являвся останній раз в парку на початку XX століття, але, і все ж, ця історія завжди може повторитися.

У той час від нападу цього хижака загинули кілька пілігримів, що пересуваються на фестиваль з приводу вшанування бога війни. І вже кінцева частина екскурсії вже припадає на сам парк. Для тих, хто не переносить далекі перельоти радимо звернути увагу на ціни на готелі Стамбула в центрі.

Другою головною особливістю парку є слони гігантських розмірів. Вони можуть досягати до 3 м., але їх популяція, на жаль, значно скорочується з рік у рік. Якщо бажаєте побачити велику кількість слонів, то сміливо вирушайте з січня по травень на острів Шрі-Ланку. У цей період слони йдуть назад в парк з північної сторони, куди вони видаляються після початку посухи. Крім того, в цей же період тут Ви можете побачити і шлюбний танець чудових павичів. Перебуваючи в готелі, приготуйтеся до візиту непрошених гостей. До найбільш наполегливим гостям відносять кабанів і мавп.

Повна версія сайту для ПК