Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > Цікаві екскурсії

Цікаві екскурсії в БарселоніСтолиця Каталонії кожен рік приймає не менше двадцяти мільйонів туристів, причому багато з них приїжджають до Барселони не в перший раз. Пропонуємо розглянути дві екскурсійні програми, які можна пройти в цьому іспанському місті.

Екскурсія по міському парку «Лабіринт Орта»
У Барселоні багато цікавих місць, тут чудова природа, маса унікальних історичних будівель і об'єктів, пам'ятників і площ. Звичайно, можна самостійно знайомитися з Барселоною, вибираючи ті місця, які вам цікаві, але щоб організовано оглянути всі визначні пам'ятки, краще скористатися спеціальними екскурсійними програмами.
Взагалі потрібно сказати, що іспанська Барселона - це прекрасно розвинений з точки зору туристичної інфраструктури місто. Зокрема, гості міста можуть вибирати місце для зупинки з безлічі готельних закладів, це може бути недорогий хостел або шикарний готель gran melia fenix . І багато екскурсійні програми організовують в самих готелях.
Наприклад, одна з таких програм стосується екскурсії по старовинному міському парку «Лабіринт Орта», названий так з тієї причини, що на території парку дійсно розміщується кілька різних лабіринтів. Він був створений в 1791 році, і був тоді сад з лабіринтами з кипарисів.
Головна частина парку, це лабіринт, що займає величезну площу, виконаний з кипарисів (висота дерев становить 2,5 метра). На вході відвідувачів зустрічають дві статуї з мармуру, сам парк розділений на два сектори - один відданий під романтичний сад; другий сектор - під неокласичні сади. Це місце чудово підходить для відпочинку і розваг, чого варто тільки проходження складних лабіринтів!

Екскурсії по місцях, які любив Пабло Пікассо
Якщо ви приїжджаєте в місто заради пляжного відпочинку, тоді краще селитися в комфортних номерах, які пропонують пляжні готелі Барселони. Якщо ваша мета - це екскурсійний відпочинок, можна зупинитися в готелях, розташованих ближче до центру міста.
Зокрема, великий інтерес у туристів викликає екскурсія по місцях, де часто бував відомий художник Пікассо, який приїхав до Барселони в кінці дев'ятнадцятого століття. Великий художник дуже любив це місто, і багато свої шедеври створював саме тут. У Барселоні відбулося його становлення як майстра живопису, і тут же була організована перша виставка його робіт.
Під час екскурсії туристи проходять по знакових для художника місцям, в тому числі відвідують місцевий ресторан, в якому любив обідати Пікассо; в його перший будинок, а також робочу студію. Закінчується екскурсія в музеї майстра, де виставлено більша частина його робіт.

Повна версія сайту для ПК