Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > На відпочинок до Словенії

На відпочинок до Словенії: ІзолаСловенія - дивовижна країна, що пропонує туристам найрізноманітніші варіанти для відпочинку. Влітку найбільш популярні її морські курорти. На узбережжі Адріатичного моря розташовано багато різних баз відпочинку. Особливо славляться термальні курорти словенії, куди приїжджають підправити здоров'я відпочиваючі з усього світу. Різні оздоровниці спеціалізуються на різного типу захворюваннях. Так, наприклад, в деяких передбачені комплекси процедур для поліпшення обміну речовин і усунення проблем з шлунково-кишковим трактом, в інших - для лікування хвороб серця. Багато хто стверджує, що термальні джерела Словенії мають омолоджуючий властивістю.

Ізола - досить розвинений курортне містечко, що не втратив при цьому свого шарму. Місцеві жителі в повній мірі використовують природні умови для розвитку туристичного бізнесу. Інфраструктура міста надзвичайно розвинена, а рівень комфорту в місцевих готелях і санаторіях дуже високий. Багато закладів удостоєні вищих нагород.

Привабливий цей курорт і для любителів спорту і активного відпочинку. Завдяки особливому місцю розташування Ізол на узбережжі утворюються постійні вітри, що ідеально для яхтингу та віндсерфінгу. З роками так склалося, що узбережжя словенії стало центром парусного спорту в Європі.
Пляжі в ізол НЕ піщані, а суцільно покриті галькою, що також має свої переваги. При відпочинку на каменях, дрібних або великих, тіло не тільки прогрівається від них, а й отримує приємний масаж. Похід на гальковий пляж може навіть замінити деякі види спа-процедур. А сонце і тепле море завершать ефект. Крім того, вода на таких пляжах найчастіше значно чистіше. Та й дітям буде в радість збирати на узбережжі красиві камінці і мушлі. Взагалі, морські курорти Словенії, і зокрема Ізола, відмінно підходять для відпочинку всією сім'єю. Для дітей тут створені ідеальні умови: численні водні атракціони, парки розваг - все це не дасть занудьгувати самому непосидючому дитині.

Для тих, хто віддає перевагу подорожувати самостійно, Словенія також ідеально підійде. Міні-готелі і фешенебельні готелі изола надає туристам у великій кількості. Любителям історії тут також буде чим зайнятися. Старовинні вулички, прекрасні палаци - все несе на собі відбиток часів. Влітку місто приваблює не лише туристів, а й людей мистецтва. Так, тут проводиться велика кількість різноманітних фестивалів: музичних, танцювальних, художніх і так далі.

Повна версія сайту для ПК