Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > Де в Індії краще

Де в Індії краще відпочивати?Столиця країни Делі - це один з найколоритніших міст світу, де туристів чекає дивовижний контраст між звивистими вуличками старого Делі і колоніальними особняками Нового Делі - сучасної частини міста, машин тут носяться наввипередки з моторикшу, індійська музика звучить з кожного кафе, а аромати прянощів, здається, просочують тебе наскрізь.
До речі, збираючись відпочивати, пам'ятайте - забронювати хостел артдесон краще заздалегідь.
Насправді Делі - це два міста. Старий Делі, або Олд-Делі переповнений середньовічної екзотики, а от Нью-Делі - це сучасне місто з банками, офісами, готелями і дуже швидким темпом життя. Будівництво його почалося в 1911 році, з 14 мільйонів жителів міста більше половини приїжджають з провінції.

Щорічно Делі приваблює натовпи туристів, і така увага до столиці Індії легко можна зрозуміти - адже саме тут у Вас є можливість насолодитися шедеврами архітектури і приголомшливим колоритом азіатської життя. Делі пропонує відвідувачам безліч можливостей для розваг і відпочинку: ресторани, готелі та нічні клуби, вуличні едальни та архітектурні пам'ятки, велика кількість яких автоматично робить Делі одним з найпопулярніших і колоритних туристичних напрямків Землі. Не забувайте, що зняти готелі Ростова варто завчасно.

Гірськолижні курорти Індії

Аулі
Це один з трьох найбільших індійських гірськолижних курортів. Засніжені регіон, де він розташовується, був відкритий індійської армією, яка була покликана патрулювати кордон з Тибетом. Військові обладнали тут курорт для власних потреб, а загальнодоступним Аулі став набагато пізніше. Цей курорт знаменитий кращими в Азії трасами і найдовшою канатною дорогою (4 км). Курорт володіє десятьма кілометрами трас різного рівня складності - як для досвідчених лижників, так і для новачків. Тут також є гірськолижні школи, надаються послуги інструктора, є пункти прокату, де можна орендувати потрібне Вам спорядження, працюють снігові гармати. Сезон катання триває тут з середини грудня до середини травня.
У Аулі постійно проводяться лижні змагання і навіть національні чемпіонати. Взимку температура тут падає до -8 С, тому радимо Вам захопити рукавички, светр, шапку і шкарпетки. Місцева лікарня працює цілодобово, однак гостей курорту просять мати із собою аптечку.

Соланг
Це один з найкрасивіших і мальовничих індійських гірськолижних курортів (2,8 км), який пропонує траси різного рівня: від дитячих спусків до екстремальної траси Black Runs.

Повна версія сайту для ПК