Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > Відбір готелів

Природний відбір готелів від А до ЯЧасто багато хто досить помиляються, стверджуючи те, що просто неможливо підібрати відповідний нічліг під час подорожі за кордоном самостійно, тобто без допомоги посередників в особі турфірми. Насправді, в 21 столітті такі твердження здаються трохи смішними, а звіщали їх - ледачими. Мало того, що в інтернеті сьогодні надані всі адреси та контакти готелю зі всього світла, так там можна ще й забронювати номери, заощадивши при цьому значні суми грошей і пару пучків нервів.

Такі сайти, як островок.ру , спеціально створені гідами для пошуку найкращих і доступних варіантів готелів. Проте про все по порядку. Припустимо, ми вирішили відправитися в подорож. Перш за все, необхідно вибрати місце дислокації - країну, яку поїдемо вивчати. Уявімо, що ви вирішили зупинитися де-небудь в жаркому кліматі. У такому випадку, будемо шукати якусь країну з відповідним кліматом. Що це означає, якщо вам треба забронювати готель? Ви заходите на сайти-гіди по готелях і вводите там свої вимоги. В даному випадку це буде кондиціонер, холодильник, душ - як мінімум те, що знадобиться вам в жарких країнах. Без цього буде складно відпочивати повноцінно в місцях, де температура перевищує +30 градусів.

Далі враховуємо наступні важливі моменти. У кожному гостьовому будинку повинен бути кабінет лікаря - абсолютно зрозуміло, що ця послуга буде коштувати грошей, однак проживати в готелі і усвідомлювати, що ваше здоров'я під контролем у разі сумнівних ситуацій, просто необхідно. Кабінет лікаря, як правило, є в кожному готелі, однак у п'ятизіркових готелях він чомусь коштуватиме дешевше або вже входити у вартість послуг, оплачуваних разом з номером. Пояснюється це тим, що ви знімаєте цей готель самі, без агентів, які мають з вас навар - у даному випадку турфірма.

Більш того, як вказує сайт ostrovok.ru, плата за номер господареві готелю або власнику гостьового будинку буде значно нижче, ніж ціна, яку ви заплатите агентству. Дуже важливо враховувати ще той факт, що не у всіх країнах статус готелів визначається зірочками. Подекуди "зірковість" готелів вимірюється буквами. Найпоширеніші - A, B, C, D, E. Найчастіше така відмітка готелів використовується в Греції, Албанії, деяких країн колишньої СРСР.

Далі важливо звернути увагу на рівень обслуговування. Часто на сайті надаються відгуки на той чи інший готель. Будь гостьовий будинок повинен предсотавлять постійну зміну білизни, прибирання номера, що надається можливість харчуватися в готелі - сніданок і обід, завтра і вечеря або тільки сніданок.

Повна версія сайту для ПК