Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > Пам'ятки в Будві

Які пам'ятки можна знайти в БудвіЧорногорія користується великою популярністю у туристів з нашої країни. Тут можна отримати різноманітний відпочинок і побачити чимало історичних та природних пам'яток. Плюс до цього в Чорногорії присутній розвинена туристична інфраструктура, яка дозволяє подорожувати по країні з повним комфортом при порівняно невеликих витратах. Наприклад, розцінки, які встановили за свої послуги готелі в Будві , будуть доступні для будь-якого туриста. Розглянемо, на які пам'ятки варто звернути увагу у випадку, якщо, перебуваючи в Чорногорії, ви вирішите відвідати місто Будва.

Загальні відомості про Будві
Будва - це місто з багатовіковою історією, в якому в різні часи проживали фінікійці, греки, римляни і т.д. Кожен народ залишив у місті пам'ять про себе у вигляді старовинних будівель. Звичайно, багато хто з них вже зруйновані настільки, що стає не зрозуміло, чим вони раніше були. Але в Старому місті залишилося чимало будівель, в оточенні яких ви зможете уявити, що перенеслися в Середні століття. Так як Будва щороку приваблює тисячі туристів, то тут виник найбільший в Чорногорії туристичний центр, завдяки чому в місті і його околицях ви зможете знайти безліч комфортабельних готелів, чудово обладнані пляжі і зможете взяти участь у бездоганно організованих екскурсіях.

Пам'ятки Будви
Більшість пам'яток розташовується в старій частині Будви. Так, відразу звертає на себе увагу Цитадель, оточена фортечною стіною, яка практично не має слідів руйнування. За фортечними стінами ви знайдете безліч старовинних церков, кожна з яких відрізняється своєю неповторною красою. Для туристів в Цитаделі регулярно влаштовують барвисті вистави, в яких можна взяти найактивнішу участь. Тим, хто любить побродити по музеях, обов'язково варто відвідати Археологічний музей Будви. Тут зберігається велика кількість унікальних експонатів, які були знайдені під час археологічних розкопок. За експонатам можна простежити історію розвитку міста, починаючи з часів стародавніх греків. Як вказувалося вище, готелі міста, як і готелі у Астрахані недорого можна орендувати навіть у центрі. Цією можливістю варто скористатися, так як в цьому випадку ви зможете пішки дістатися до всіх значимих пам'яток Будви.

Повна версія сайту для ПК