Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > Відпочинок в Римі

Активний відпочинок в Римі



Рим приваблює туристів не тільки прекрасними пам'ятками, але і всілякими розвагами. Нескінченні прогулянки містом і насолоду мальовничою природою, екскурсії та відвідування ресторанів можна доповнити походами по нічних клубах і шопінгом.

Популярним місцем відпочинку для туристів і місцевих жителів є відвідування дискотеки Gilda, яка вважається однією з найбільших у місті. Відмінне місце для відпочинку з двома танцполами, затишним релакс-залом і модним баром. У Римі є чимало нічних клубів, які в нічний час пропонують хороший відпочинок, а вдень влаштовують концерти, виставки та презентації, демонструє кінофільми .

Туристи можуть також відвідати музичний клуб Escopazzo, де можна послухати альтернативну музику. Дивно те, що тут подають прекрасні закуски та різноманітні напої, а кожен відвідувач може виступити на сцені і познайомити інших зі своєю творчістю. Гостей міста приваблює сучасна дискотека Alien, де влаштовують самі незвичайні вечірки. Внутрішнє оформлення в східному стилі чудово поєднується з рок-концертами та з виступами модних ді-джеїв.

Тим туристам, які люблять і цінують комфорт, можна запропонувати готелі рима 5 зірок у центрі із затишними номерами. Відвідавши популярні місця в місті, так приємно повернутися в номер, прийняти ванну і зануритися в солодку млість сну.

Відмінною рисою нічних клубів у Римі вважається їх різноманітність. Це виражається у внутрішньому оформленні, а також в якості представленої там музики. Якщо хочеться випробувати неймовірні почуття, ласкаво просимо в клуб Radio Londra. Внутрішнє оформлення нічного клубу спочатку шокує, адже тут все нагадує старий військовий бункер. Але гості швидко звикають, оскільки всередині панує дивовижна атмосфера, грає чудова музика, а місцеві бармени пропонують вишукані напої та страви на вибір.

Але не тільки сучасні та модні клуби приваблюють шанувальників музики та гарного відпочинку. У Римі досі працюють старі клуби. Один з них, Piper, був відкритий в середині 20 століття і досі збирає гостей, пропонуючи цікаві музичні програми. Тут звучить приємна, зі смаком підібрана музика, гарна якість звуку приємно пестить слух і пропонують на вибір смачні напої. Створюється враження, що італійці дійсно знають толк у відпочинку і можуть багато чого запропонувати відпочивальникам, які точно нудьгувати не будуть.

Повна версія сайту для ПК