Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

українська ◊ русский

підйомник для інвалідів

Головна > Підйомник > ALPIN


Вертикальний підйомник
ALPIN


підйомник для інвалідів

Вертикальний підйомник для інвалідів ALPIN


Не потрібно виготовлення приямка, підйомник для інвалідів встановлюється на рівну бетонну площадку.
Несуча конструкція виготовлена зі сталі і пофарбована порошковою фарбою. Обшивка підйомника, бічні панелі, всі зовнішні панелі і кришки виготовлені зі сталі і пофарбовані порошковою фарбою, стійкою до атмосферних опадів, або виготовлені з нержавіючої сталі. Підлога виготовлена з протиковзкої пластини зі сталі. З боку в'їзду комплектується пандусом для заїзду та захисні двері.

Управління руху платформи - кнопки на платформі. Кнопки блокуються ключем для несанкціонованого використання. Живлення на органах управління 24В. Пульти управління для виклику платформи - 2 шт. Встановлюються у верхній і нижній точці для виклику платформи, якщо вона знаходиться на протилежній стороні.

Електромеханічна система підйому включає двигун потужністю 1,1 кВт. Включає систему підйому за допомогою ланцюгової передачі і шестерень.

Аварійна кнопка на пульті управління відключає живлення в разі виявлення поломки підйомника.
Система аварійного опускання в разі відключення електроживлення.
Передбачене захисне блокування підйомника в разі поломки.
Захисні розпашні двері для попередження з'їзду з платформи під час підйому.

У верхній частині розміщені двері, які розміщені на вертикальній захисної панелі. Двері обладнані датчиком відключення роботи підйомника, коли вони відкриті.

Підйомник встановлюється на рівну площадку з бетону, не потрібно виготовлення приямків і заглиблень. Площадка виготовляється з бетону класу В20 і марки М200, М250 або М300.
Розмір площадки: довжина 2100 мм, ширина 1600 мм, мінімальна товщина 300 мм.

Повна версія сайту для ПК