Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

українська ◊ русский

Підіймач для інвалідів

Головна > Підйомник > Barduva SB200


Ліфт приставний для інвалідів


Ліфт для інвалідів Barduva SB200


Конструкція ліфта складається з металевого каркаса, який є основою для обшивки панелями. Панелі можуть бути металеві пофарбовані, або з алюмінієвого профілю, або виготовлені зі склопакетів.

Всередині на одній зі сторін шахти розміщується привід підйому, вертикальний гвинт з системою безпеки, а також всі кабелю і кінцеві вимикачі. Інші три сторони можуть бути обшиті у відповідності з вимогами або можуть бути двері для входу-виходу. На одній зупинці або висоті підйому може бути обладнано 3 входи-виходу на платформу.

Для встановлення шахти необхідно виготовити бетонну основу з водовідведенням, а також підвести кабель живлення для електродвигуна.

Всередині зі сторони приводу кріпиться підйомна платформа, яка включає, бічну вертикальну частину з панеллю керування і горизонтальну частину - підлогу. Підлога виконана з антиковзаючого матеріалу стійкого до стирання. По периметру платформи підлоги виконаний бортик.

Двері входу-виходу виконані зі склом. Замки на дверях передбачають блокування підйому у випадку якщо двері не закриті. Замки на дверях можуть бути з ключовими замками або електронними замками під карти або чіпи.

Якщо варіант ліфта виготовляється для використання на вулиці, зверху шахта виготовляється з односхилим дахом, а над дверима для входу з боку вулиці обладнується дашок.

Кріплення до стіни будинку відбувається за допомогою шин, які передбачаються на кожні 2550 мм висоти шахти. Для кріплення шахти всередині приміщення передбачаються місця виходячи з конструкції приміщення.

Варіантів виготовлення може бути велика кількість. Але слід передбачати, що максимальна кількість зупинок може бути тільки 6, а висота підіймання можлива тільки до 13 метрів.

Повна версія сайту для ПК