Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 |

Статті > Реєстрація ТОВ

Реєстрація ТОВДіяльність власної компанії супроводжується безліччю проблем, які викликані вимогами дотримання законодавства. Перше, з чим зустрічається підприємець - реєстрація фірми. Існує безліч компаній, які надають послугу, яка так і називається: "Реєстрація ТОВ під ключ".

"Реєстрація ТОВ під ключ" може здатися не такою вже й складною процедурою, як є насправді. Навпаки: навіщо витрачати близько п'ятнадцяти тисяч рублів, коли можна їх заощадити і заодно отримати досвід. Але хотілося б застерегти - держреєстрація підприємства не є найпростішим справою, воно містить безліч нюансів і навіть труднощів. Варто застерегти тих, кому належить реєструвати фірму і ознайомити з деякими нюансами. Тільки з деякими з можливих нюансів, так як з усіма ознайомити неможливо.

На початковому етапі реєстрації Вам доведеться з'ясовувати, які документи і куди, в які терміни потрібно надати, щоб запустити процедуру. Існують певні вимоги до документів, тому оформляти їх слід у певному порядку.

Також потрібно бути готовим до того, що доведеться звертатися до держорганів у спеціально відведені години, визначені розкладом роботи установи, потім Ви простоїте достатній час в чергах. Взаємодія з бюрократичною системою позначиться на Вашій нервовій системі, адже тільки найстійкіші і несприйнятливі люди залишаються байдужими до різного роду бюрократичні перепони. У підсумку можете отримати розхитані нерви, втрачений час і сили, а фірма може так і залишитися незареєстрованої.

Від того, як гладко пройде реєстрація Вашого ТОВ залежить Ваша подальша діяльність. Своєчасне вирішення оргпитань дозволить Вам зберегти "запав", не розгубити своїх клієнтів, контрагентів, інвесторів, спонсорів, встигнути подати заявку на участь у тендері.
Попит народжує пропозицію, адже так!? Введіть у пошуковику словосполучення: "Реєстрація ТОВ" або "Реєстрація фірм" і Ви самі побачите, скільки реклами з'явиться. Самі побачите, наскільки популярна ця послуга. Спроста і це? Навряд чи! Так що Вам вирішувати: платити ті 15 000 рублів і чи стоять вони всіх тих нервів, сил і часу, які Ви витратите на всю цю юридичну рутину.

Передоручити реєстрацію ТОВ юридичній фірмі, це означає звільнити себе від оформлення установчих документів, збору повного пакету всіх необхідних для держреєстрації паперів та відомостей, не втратити так потрібного на початковому етапі розвитку бізнесу часу і спрямувати всі зусилля на розкручування стартапу. Одна з найвідоміших компаній у сфері послуг з реєстрації фірм - компанія Майстерня Бізнесу.

Повна версія сайту для ПК