Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Обслуговування вантажівок

Запчастини і обслуговування вантажівокЦілком природно, що рано чи пізно власники будь-якого транспортного засобу стикаються з необхідністю заміни витратних матеріалів, проходження чергового ТО, а якщо раптом забули, то доведеться оплачувати дорогий ремонт. Не тільки на пустинній трасі, а й серед галасливого перехрестя може підстерігати несподіванка у вигляді заглухлу машини - і ще невідомо, в якій із ситуацій водієві виявитися буде неприємніше. Це вже залежить від обставин, до яких, втім, можна і не доводити свій автомобіль.

Зараз на ринку представлений широкий асортимент різноманітних запасних деталей для вантажівок будь-якого типу і виробництва. Серед безлічі запчастин зустрічається: електричне обладнання (деталі для генераторів і стартерів), запчастини для ходової частини, гальмівні колодки, радіатори, двигуни, турбіни, зчеплення, запчастини рульового управління, різноманітні мастильні матеріали, вантажні скла , паливні та масляні фільтри і багато-багато інше. Загалом, все, що може зламатися і вийти з ладу, є можливість купити в дилерському центрі або в будь-якому іншому неофіційному магазині. Все залежить від ваших уподобань та фінансових можливостей. Для деяких дійсно важливо обслуговуватися у офіційних представників автовиробників, так як в сервісній книжці будуть проставлені всі необхідні печатки і надалі не повинно виникнути проблем при продажу вашого транспортного засобу. Інші воліють заощадити і заплатити в кілька разів менше при зверненні в сервісний центр, де працюють знайомі майстра. Справа кожного, звичайно.

Якщо задатися питанням, де придбати, наприклад, запчастини Tatra , то доступна величезна кількість онлайн та оффлайн магазинів, де можна підібрати деталі на будь-який смак. Як правило, в сучасних магазинах представлений досить широкий асортимент, щоб можна було відшукати запчастини для вантажівок найпопулярніших виробників: Renault, Mercedes, Iveco, MAN, Scania, DAF, та ж Tatra і деякі інші. Дійсно, навіщо втрачати клієнтів, продаючи розхідники тільки одного виробника, коли можна предлагаnm деталі для більшості найбільш затребуваних моделей. Деякі фірми зараз працюють за системою "все включено": ви здаєте свій автомобіль в сервісний центр, розповідаєте, що трапилося, а далі просто чекаєте. Фахівці цього центру самостійно підберуть і замовлять всі необхідні деталі, а далі вам доведеться тільки забрати свою машину.

Повна версія сайту для ПК