Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Ремонт каталізатора

Станції техобслуговування КІАКІА - один з тих автомобілів, який з перших днів своєї появи на території України, відразу ж звернув на себе увагу з боку багатьох автомобілістів. Насправді, це не дивно з кількох причин. В першу чергу це звичайно те, що авто ідеально відповідає визначенню ціна-якість. Але в силу ментальності нашого громадянина, саме ціна і є визначальним фактором. Дійсно, цінова складова КІА відразу манить своєю доступністю. До того ж, автомобіль непогано заявив про себе і безпосередньо в процесі експлуатації. Але, незважаючи на це, як і будь-який інший автомобіль, наш об'єкт обговорення так само має властивість ламатися і вимагає певного догляду.

Сто Кіа - це спеціалізовані станції технічного обслуговування автомобілів даної марки, які забезпечують комплексний ремонт і діагностику. Завдяки тому, що такі майстерні працюють у своєму вузькому профілі, власникам авто такої марки вдається забезпечити собі і своєму залізному «товаришу» не просто надійний догляд, але і доступний ремонт, обслуговування та діагностику. Завдяки тому, що автомобіль даної марки широко відомий на території нашої країни, відповідно і рівень професіоналізму майстрів у цій сфері досить високий.

У цілому, говорячи про таку галузі як сто в Україні, в останні роки в цьому секторі спостерігається досить солідний прогрес. Дійсно, майстерень стає все більше, а рівень професіоналізму з кожним роком збільшується. До того ж, на увазі великої конкуренції в даному сегменті, не можна не виділити і те, що цінова складова з кожним роком падає. Сьогодні пройти «медобстеження» свого автомобіля набагато простіше, і що найголовніше - дешевше, ніж пару років тому. А все це, знову, таки, стало наслідком високої конкуренції, адже кожна СТО намагається максимально якісно виконувати свою роботу і виправдати довіру своїх клієнтів, щоб той повернувся наступного разу саме сюди.

Так само не можна не відзначити і серйозний крок вперед на зустріч до модернізації та оновленню сто в Україні. Сьогодні, переважна більшість майстерень має у своєму розташуванні величезна кількість всілякого устаткування, що дозволяє здійснювати роботи найвищої складності в межах мінімального часового періоду. До слова, оперативність для СТО - це ще одна зі складових, яку всі намагаються максимально збільшити.

Повна версія сайту для ПК