Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Полірування фар

Вічне сяйво чистих фар - для тих, хто не любить часто відвідувати окулістаАвтомобільні фари по праву можна порівняти з людським зором. Якщо людина погано бачить, або щось заважає йому бачити добре, то велика ймовірність того, що він спіткнеться. Якщо автомобільна фара «бачить» погано, також погано можуть кінчити водій і його пасажири, не помітивши через погане освітлення перешкоду на дорозі. Звичайно ж, такого допускати не можна - за роботою фар на своєму автомобілі потрібно завжди наглядати.

Якщо у вашого автомобіля раптово почало погіршуватися зір - це далеко не привід відразу бігти в магазин і міняти лампочки. Не забувайте, що на фари теж впливають багато факторів: пилові бурі, попадання всяких дрібних частинок, подряпини, погодні умови - все це не проходить безслідно. Пропускна здатність світла у фарі зменшується. У цієї проблеми є тільки одне рішення - полірування стекол фар. Ну, або трохи пізніше замінити фари повністю (навряд чи це хороший вихід для тих, хто не хоче витрачати багато), якщо проігнорувати полірування.

Як і будь-яку іншу процедуру, це можна виконати і самостійно в гаражі. В інтернеті є багато різних інструкцій і порад фахівців з автосервісів. Однак, якщо полірувати фари раніше вам не доводилося, ми б порадили вам звернутися в сервісний центр - це краще, ніж невдало відполірувати фари самому, зробивши набагато гірше, ніж було, і все одно звернутися до фахівця. У середньому, полірування скляних фар займе 5-6 годин і обійдеться вам в 800-1000 гривень; в цю вартість включена антигравійна плівка. Про неї ми розповімо трохи нижче.

Антигравійна плівка - здається, вона була створена спеціально для тих, хто хоче відвідувати автомобільного «окуліста» якомога рідше. Вона захищає фари від усіх видів негативно впливають чинників: погодного, механічного та хімічного (не для всього хімчистка безпечна), і навіть допомагає зберегти фари цілими при незначних ДТП. Термін служби антигравийной плівки в міських умовах в середньому становить близько 7 років.

У темний час доби будь непомічений вибоїна може завдати шкоди не лише водієві та пасажирам, а й самому автомобілю, і тоді витрати на ремонт і лікування будуть набагато більше. Саме тому так важливо, щоб як водій, так і його машина могли бачити все на своєму шляху. Так само, як і на своєму, на «здоров'я» автомобіля економити не можна - адже під час поїздки від нього багато в чому залежить наше, людське здоров'я.

Повна версія сайту для ПК