Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Шини з доставкою

Шини з доставкоюПри наближенні зимового сезону кожен автовласник готує автомобіль до суворих умов експлуатації. Упустимо підготовку і обслуговування систем і агрегатів автомобіля до зими, це дуже велика тема для розмірковування. Розглянемо саму просту, на перший погляд, підготовку до зимової експлуатації автомобіля. Всі системи, агрегати і механізми автомобіля справні, але якщо на слизькій дорозі немає керованості і контролю над автомобілем, це призводить до плачевних діям: неможливо подолати невеликий підйом, не вчасно зупиняється автомобіль, виникають аварійні ситуації і так далі. Всі ці наслідки виникають у слідстві зношеності протектора або неправильної експлуатації шин. Одним з найперших видів підготовки до зимових умов експлуатації є заміна автомобільних шин.

Пошук і вибір шин власником автомобіля іноді ставить його в скрутне становище. Як правильно вибрати шини, яка вартість, яка гарантія, яка якість, хто виробник? І ще багато інших питань, які вимагають витрачають не малого часу на поїзду від магазину до магазину. Придбаємо шини з доставкою до Харкова прямо зі складу, що це дає. По-перше, зручний підбір шин, не виходячи з дому. Всі параметри та додаткова інформація надана в інтернет-магазині. По-друге, доставка здійснюється в будь-яке місто без додаткової витрати часу на поїздки. По-третє, наявність широкого вибору за розмірами і виробникові, що, як правило, немає в магазинах або на автобазарі.

Також слід зауважити і про правила зберігання шин. Зимові шини повинні зберігатися в прохолодному приміщенні з помірною вологістю. Замовити зимові шини зі складу кожен автолюбитель може без особливих зусиль, і в теж час отримає якісну гуму без явних дефектів. Матеріал шини складається з безлічі різних домішок, і при тривалому зберіганні відбувається процес окислення, що призводить до появи тріщин на поверхні. І якщо шини зберігаються, наприклад, взяти останні кілька років, коли літня температура перевищує 30 градусів, з порушенням умов в магазині або на автобазарі, то відбувається руйнування і цілісність гуми, що в свою чергу погіршує експлуатаційні характеристики шин. Центральні оптові склади продажу зимових шин забезпечують умови зберігання, що свідчить про якість купується шини. І ще, кожен автолюбитель помічав, що в деяких магазинах або на автобазарах шини без диска розташовані не правильно, в стопку, одна на іншій. Це також є помилкою зберігання. Шини при складському зберіганні розташовані на спеціально обладнаних стелажах, одна біля іншої, що також дає зрозуміти, що персонал і власник на складі повністю виконують вимоги безпеки від виробників шин.

Зрештою, щоб забезпечити безпеку собі і оточуючим на дорогах в зимовий час, при виборі та купівлі зимових шин можна завжди звернутися до професійного консультанта за допомогою.

Повна версія сайту для ПК