Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Переваги мінімийок

Переваги мінімийок фірми KarcherКомпанія Karcher по праву визнана світовим лідером з виробництва прибирального та мийного обладнання. Широкий спектр послуг і технічних новинок компанії підійде для будь-якого, навіть самого досвідченого споживача. Надійні та довговічні мінімийки незамінні для використання в побутових, промислових або комерційних умовах. У середині минулого століття фірма Karcher стала піонером в області створення мийних апаратів високого тиску. Зараз на ринку мийної техніки представлена лінійка універсальних апаратів німецької збірки, покликаних бездоганно усувати будь-які труднощі з прибирання присадибної території і мийці автомобілів.

Продукцію Karcher зручно розглядати за трьома цільовим класам.

Мінімийки початкового класу підходять для періодичного застосування в домашніх умовах. Це може бути очищення велосипедів, газонокосарок, другий малогабаритної техніки. Вони також послужать ідеальним доповненням до більш потужного апарату.

Мінімийки середнього класу призначені для ліквідації сильних забруднень в домашніх умовах. Невеликі габарити і наявність коліс додають даній техніці Karcher необхідну мобільність.

Вищий клас минимоек за всіма параметрами не поступається апаратам професійного рівня. По суті, це повноцінна автомийка, тільки у вас вдома. Жоден вид забруднень не встоїть проти потужної струменя таких апаратів.

Мінімийки всіх трьох класів зручні у використанні, розумно витрачають електроенергію і воду, виключно надійні і довговічні.

Напередодні нового року компанія Karcher пропонує взяти участь в святковій акції.
Для цього вам необхідно купити один з трьох апаратів в спеціальній подарунковій упаковці:
електричний віник K 55 +;
віконний пилосос WV 50 +;
мінімийку K 2.105.
Покупку слід зареєструвати протягом тижня. Відправляючи реєстраційну форму, ви не тільки стаєте учасником святкової акції, а й продовжуєте на рік гарантійне зобов'язання фірми Karcher на придбаний вами продукт.

Акція проводиться в період з 01.11.2013 по 15.01.2014. Протягом цього часу щотижня серед учасників розігрується планшетний комп'ютер iPad mini. Визначення переможця проводиться у випадковому порядку за допомогою сервісу random.org. Всі поточні результати розіграшу публікуються на офіційному сайті компанії www.karcher.ua. Виграні призи будуть доставлені переможцям за допомогою безкоштовної кур'єрської служби за місцем проживання. Доставка здійснюється особисто в руки.

Повна версія сайту для ПК