Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Поклейка плівки на авто

Поклейка плівки на автоСпеціальні захисні плівки зараз дуже популярні завдяки своїм відмінним характеристикам, великій різноманітності вибору, прийнятною ціною. Для доступною і надійного захисту можна обклеїти машину плівкою і добитися тим самим подвійного ефекту - убезпечити її від пошкоджень і додати в зовнішній вигляд ексклюзивність та презентабельність. У цьому допоможуть різноманітні колірні пропозиції такого покриття, його цікаві та незвичайні текстури (наприклад, імітація шкіри крокодила або карбону).

Сам процес обклеювання автомобіля може здійснюватися двома основними способами: на вологу і суху поверхню. Для вологого використовуються плівки, в клеї яких немає спеціальної структури. Для сухого способу застосовується матеріал, в клеї якого присутні мікроканали. Така структура забезпечує більш швидкий і легкий процес нанесення покриття. Після сухого способу нанесення автомобіль відразу ж готовий до роботи.
Відмінними рисами покриттів для обклеювання транспортних засобів є їх висока стійкість до появи всіляких пошкоджень, а склад спеціального клею дозволяє не залишати слідів на поверхні кузова. Крім того, лита технологія виготовлення матеріалу дозволяє йому не прагнути в процесі експлуатації прийняти свою первинну форму, що позитивно позначається на відмінній стійкості покриття навіть на дуже вигнутих поверхнях. За допомогою захисного покриття можна просто частково оновити автомобіль або ж повністю змінити колір кузова, зробити цікавий дизайн за допомогою незвичайних фактур, комбінування кольорів, смуг різної ширини і т.д.

Для полегшення процедури нанесення захисного покриття і продовження його терміну служби існують спеціальні засоби. Наприклад, спеціальний грунт, який призначений для адгезії клею. Це особливо необхідно для обробки ділянок з сильними вигинами. Застосовується і герметик, яким обробляються краю наноситься, що запобігає потраплянню вологи, повітря і забруднень.
Автовласник може здійснити всі свої фантазії з оформлення, оскільки величезний вибір автовініла дозволяє задовольнити будь-які запити. При виборі плівки необхідно грунтуватися на її якості та репутації виробника. Міцні та високоякісні матеріали будуть відмінно виконувати захисні функції, зберігати привабливий вигляд і прослужать тривалий термін.

Повна версія сайту для ПК