Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Підбір шин

Підбір шин. На що звернути увагу?Напевно будь-який, навіть початківець, автомобіліст знає, що покупка покришок - завдання не з легких. Дуже важливо грамотно підібрати модель, адже від цього безпосередньо залежить не тільки комфорт, але і безпеку пересування.

При виборі необхідно враховувати ряд різних аспектів, кожен і яких по-своєму важливий. Так, наприклад, потрібно обов'язково враховувати рекомендації виробників щодо типорозмірів автошини - суттєве відхилення від них може вплинути на керованість автомобіля і привести до необхідності ремонту. Важливо враховувати й умови експлуатації транспортного засобу, від яких залежить тип і сезонність придбаних покришок. Не можна ігнорувати і тип малюнка протектора. Який з них краще вибрати - спрямований, симетричний і асиметричний, в першу чергу залежить від уподобань самого автолюбителя і стилю його водіння. Звичайно ж, варто брати до уваги і бюджет автовласника. І це далеко не повний список факторів, який впливає на вибір автопокришок.

Крім цього, важливим є і місце, де планується здійснити покупку. Так, в роздрібних магазинах асортимент товару може бути обмежений, і потрібно моделі може просто не виявитися на складі. Хороший вибір покришок обіцяє авторинок, але тут можна зіткнутися з іншою проблемою і під виглядом нової придбати гуму, вживану.

Одним з оптимальних варіантів в цьому випадку - вдатися до послуг онлайнового магазина. Обширний каталог моделей пропонує інтернет магазин гуми rezina.ua. Тут представлені покришки не тільки для нових і актуальних серій авто, а й для тих машин, які вже зняті з виробництва. Ви зможете заощадити час, ознайомившись з асортиментом прямо на сайті магазину, не витрачаючи час на його відвідини. Крім того, у вас буде гарантія, що ви не придбаєте браковані або старі автошини.

Для того, щоб максимально спростити вибір, інтернет магазин гуми rezina.ua пропонує скористатися спеціальною формою підбору шин і дисків. Пошук можна проводити по марці і моделі автомобіля, а також по типорозміру, типом і сезонності автошини. Якщо ви не до кінця впевнені в правильності свого вибору, завжди можна зв'язатися з нашими менеджерами. Їх кваліфіковані поради допоможуть уникнути помилок і вибрати ту модель покришок, яка оптимально підійде для вашого транспортного засобу.

Повна версія сайту для ПК