Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Обладнання для СТО

Обладнання для СТОЖоден власник автомобіля не зможе обійтися без його ремонту. Саме для цього потрібні автосервіси. Автовласники віддають перевагу ті майстерні, де роботи виконуються швидко і якісно. Для того ж, щоб ваш автосервіс мав хорошу репутацію, швидко і якісно виконував ремонтні роботи, необхідно обзавестися якісним обладнанням.

До вибору потрібно підійти дуже ретельно. У першу чергу вам необхідно обладнання для діагностики. До нього відносять мотор-тестери, сканери, газоаналізатори, мультиметри, Компрессометри, та інше. За допомогою мультиметра, ви зможете діагностувати будь-яку проблему в елекроцепях. Проблеми з тиском в циліндрах двигуна допомагає виявити компрессомер. Проблеми в окремих частинах двигуна визначають мотор-тестери. Також обов'язково потрібен сканер для комп'ютерного аналізу всього автомобіля. Без такого обладнання зараз не обійтися, адже автомобілі постійно поліпшуються і ускладнюються. Вручну ж проводити діагностику занадто складно і довго, та й не завжди приводить до успіху.

Для якісного ремонту обов'язково потрібні підйомники. Вони бувають різні, для кожного виду робіт можна підібрати відповідний. При виборі підйомника потрібно звертати увагу на такі показники як: вантажопідйомність, висота, кліренс, швидкість підйому.

Як правило, висота підіймання не більше 3,7 метра. Різні типи підйомників мають різну швидкість підйому. Зазвичай підйом становить 1-2 хвилини. Однак у електромеханічних підйомників швидкість значно вище. Вантажопідйомність свідчить про те, яку масу зможе підняти підйомник. Для легкових автомобілів вона зазвичай становить 1,5-5 тонн. Кліренс показує мінімальну висоту опускання «лап». Як правило, вона становить 95-110 мм, однак існують підйомники, де вона становить 75-90 мм.

При виборі підйомника обов'язково потрібно звернути увагу на його безпеку.
Велику роль в автосервісі грає шиномонтажне обладнання. По-перше, воно швидко окупається, по-друге воно постійно необхідно і користується попитом. Основним інструментом є стенд для шиномонтажу. Вони бувають автоматичні, які використовуються для шиномонтажу легкових автомобілів, і напівавтоматичні, які використовуються для вантажних автомобілів. Стенди, у яких є фіксаціонная головка, призначені для монтажу коліс легкових і великогабаритних автомобілів.

Також необхідний балансувальний стенд. Він також буває двох видів: автоматичний і напівавтоматичний. Напівавтоматичний балансувальний стенд передбачає ручне введення параметрів коліс, якщо ж стенд автоматичний, то введення параметрів відбувається самостійно.

Дуже важливим пристроєм в шиномонтажній обладнанні є компресор. Він призначений для подачі стисненого повітря. З його допомогою працюють гайковерти, підкачка, шиномонтажний верстат. При виборі компресора обов'язково варто звернути увагу на його потужність.

Враховуючи якість доріг, обов'язковим обладнанням на будь-якому автосервісі стає стенд розвал-сходження. Ця послуга користується попитом постійно, незалежно від сезону, тому обладнання швидко окупиться.

У виборі обладнання потрібно враховувати, що воно має бути якісним, зручним і безпечним. Також при покупці не варто забувати про гарантійне обслуговування. Вибираючи між закордонним обладнанням і нашим, то краще свій вибір зупинити на закордонному. Воно прослужить помітно довше.

Повна версія сайту для ПК