Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Тюнінговані бампери

Матеріали для тюнінгованих бамперів



Багато автолюбителів не задоволені початковим дизайном свого автомобіля і бажають всіляко вдосконалити його. Для цього деколи достатньо звернутися в сервіс, який проводить тюнінг кузова машин. Сучасні можливості тюнінга дозволяють змінити до невпізнання практично будь-який транспорт: починаючи від старих вітчизняних седанів, закінчуючи кроссоверами високого класу.
Зовнішній тюнінг автомобіля складно уявити без такої деталі як бампер. Тюнінговані бампера відрізняються особливою оригінальністю і готові змінити вигляд кузова до невпізнання. Дуже важливо, вибираючи бампер, звернути увагу не тільки на його дизайн, але і на технічні характеристики і, перш за все, склад матеріалу.
Від складу, з якого виготовлена деталь залежать багато характеристики. А саме:
Міцність при ударах
Стійкість до навколишнього середовища
Ремонтопридатність
Збереження зовнішнього вигляду
Безпека

Види матеріалів для бампера
На даний момент існує не так мало складів, з яких виготовляються бампери. Більшість з них мають штучне походження. Диодная оптика авто , бампери, різні крила і навіси сьогодні виробляються переважно з полімерних складів. Вони вважаються найбільш безпечними як при стандартному водінні, так і при виникненні аварійних ситуацій.
Всі існуючі склади можна розділити на два варіанти.

1. М'які
До м'яких полімерним можна віднести поліуретан і поліпропілен. Це тільки найбільш поширені приклади даної категорії. Крім них, існують і інші склади. Поліуретан (маркується як PUR) - добре перевірений матеріал. Він застосовується при створенні авто практично повсюдно. Поліпропілен - його гідний аналог з маркуванням РР. Відмітна особливість м'яких виробів в тому, що при аварії вони сильно продавлюються і прогинаються. У деяких ситуаціях бампер зможе прогнутися і відновитися назад.

2. Тверді
Купити тюнінговані бампера в Україні можна і з твердого складу. До них відносяться міцні види пластмас (наприклад, ABS - Акрілонітріловий бутадієновий стирол). Вироби з такого матеріалу відрізняються високою міцністю, можуть мати найрізноманітніші технічні характеристики і дизайн. Їх покривають додатковим декоративним шаром фарби, на них наносять мерехтливі покриття і багато іншого. Крім твердих полімерів можна використовувати склопластик. Він не маркується.

Повна версія сайту для ПК