Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Цінова політика СТО

Від чого залежить цінова політика СТО?Багато клієнтів станцій технічного обслуговування обгрунтовано дивуються з того, що у кожної з даних компаній свої ціни на весь спектр надаваних послуг. Але це не дивно, оскільки кожна СТО в Україні відрізняється не тільки своєю організаційною формою, структурою, але й способом ведення підприємницької діяльності. Саме тому і тарифи на послуги, що надаються величезній кількості клієнтів, відрізняються.

Але, як правило, саме вартість технічного обслуговування автотранспортних засобів є вирішальним фактором при виборі СТО. Кожен власник автомобіля бажає скористатися техобслуговуванням, заплативши за це по мінімуму. Але не завжди такого роду роботи проводяться на належному рівні, саме тому ніколи не слід робити вибір на користь низької вартості на шкоду якості.

Якщо ви підшукуєте станцію технічного обслуговування, то знайти оптимальний варіант можна знайти на сайті auto.ria.com. Тут є значна кількість всіляких пропозицій від власників СТО, завдяки чому ви зможете підібрати для себе найкращу. Звичайно, в більшості випадків в тексті оголошень відсутня інформація про вартість наданих послуг.

Це пояснюється, в першу чергу, що ціни постійно змінюються. Але, крім цього, у деяких станцій технічного обслуговування перелік робіт настільки різноманітний, що, для того, щоб вивчити всю інформацію, потрібно дуже багато часу. Тому ви завжди можете зателефонувати на СТО в Ужгороді з тією метою, щоб з'ясувати, які тарифи в усіх напрямках діяльності.

У більшості випадків виходить так, що невеликі фірми здійснюють техобслуговування за цінами, які на порядок нижче тих, які пропонують великі компанії. Але в певних ситуаціях можна зіткнутися з тим, що, звернувшись в дрібну фірму, ви отримаєте відмову. І зовсім не тому, що вони не бажають вас обслуговувати, причиною цього часто є нездатність СТО виконати певний перелік робіт.

Це відбувається через те, що або на СТО відсутнє необхідне обладнання, або немає потрібних запчастин, або потужності не дозволяють це зробити. А от для великих станцій технічного обслуговування практично нічого неможливого немає: тут є і належним чином навчені працівники, і все необхідне оснащення, і запчастини для різних марок авто.

Повна версія сайту для ПК