Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > АВТОЗАПЧАСТИНИ

АВТОЗАПЧАСТИНИ. Які краще вибрати?При виборі запчастин для автомобіля покупці повинні вирішити, які деталі купити: оригінальні чи ні.
Оригінальні автозапчастини виготовляють самі автовиробники, тому їх відмінною рисою є оригінальна упаковка і наявність фірмової маркування. Гарантію якості в такому випадку дає сам автовиробник. Тому використання подібних комплектуючих при ремонті або обслуговуванні вважається кращим варіантом.

Перевага оригінальних запасних частин в тому, що вони повністю ідентичні деталям, що поставляється на конвеєр і встановленим на автомобілі. Гарантується довга безвідмовна робота і повна сумісність з автомобілем. Але, на жаль, при виборі фірмових запчастин можна зіткнутися з неприємними сюрпризами, наприклад, тривалими термінами доставки і високою ціною девайсів. До того ж, для установки нових деталей потрібно кваліфікований фахівець, а знайти такого не завжди легко. Некваліфікована ж установка може привести до псування деталі, а також інших агрегатів автомобіля. Гарантія надається в тому випадку, якщо установка деталі проводиться у фірмовому сервісі, має ліцензію автовиробника на проведення такого роду робіт. Плюс використання фірмових запчастин також у тому, що при виявленні виробничого дефекту, деталь замінять безкоштовно.

Неоригінальні автозапчастини виробляються сторонніми компаніями за ліцензією виробника, а іноді і без неї.
Основна перевага неоригінальних деталей - це їх невисока вартість. Іноді такі запчастини дешевше оригінальних у два-три рази. При цьому якість часто не гірше, ніж у фірмових аналогів. Але буває і навпаки. Зазвичай ресурс неоригінальних запчастин менше, а відсоток браку, на жаль, більше. До того ж, якість деколи змінюється від партії до партії. І далеко не всі сторонні запчастини мають рекомендації від автовиробника, отже, ризик зниження ресурсу та погіршення параметрів автомобіля підвищується. Асортимент неоригінальних запчастин помітно менше в порівнянні з оригінальними. При покупці такої деталі потрібно переконатися в сумісності з автомобілем. Наприклад, наявність або відсутність в автомобілі АБС увазі використання різних гальмівних колодок, але в каталогах виробників неоригінальною продукції цей момент може не обмовлятися.
Але, зрозуміло, при бажанні можна підібрати неоригінальні запчастини, не втративши при цьому в якості. Головне - відповідально підходити до вибору, адже від якості запчастин, встановлених на авто, залежить життя і здоров'я людей.

Повна версія сайту для ПК