Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Аварійне відкриття замків

Аварійне відкриття замків у КиєвіІснує досить велика кількість різних ситуацій, коли буде потрібно аварійне відкриття замку автомобіля. Втрата ключа, його поломка, акумулятор, що сів, блокування системи від злому - кожна з цих причин приносить автовласникові безліч проблем. Особливо неприємно, коли подібна ситуація відбувається далеко від дому, а водієві доведеться встигнути на дуже важливу зустріч або переговори. У подібному випадку автовласнику потрібно дотримуватися двох особливих правил: не панікувати і не намагатися самостійно проникнути в автомобіль. Щоб відкрити автомобіль найкращим варіантом буде звернутися в службу, яка здійснює аварійне відкриття замків у Києв.

Це єдине правильне рішення, яке допоможе водієві в ситуації неприємної ситуації. Основна причина, чому не варто намагатися відкрити замок самостійна - фінансова сторона питання. Послуги досвідченого фахівця в будь-якому випадку будуть коштувати дешевше.

Багато хто намагається розбити скло і сумніваються, яке саме скло краще розбити бокове і лобове. Рішення приймається на користь бічного скла, але на ділі виявляється, що воно обходиться дорожче, ніж лобове.

Також робляться спроби самостійного злому замка дверей. Після подібних процедур доводиться міняти зіпсований замок, що коштує дуже дорого. У процесі самостійного злому можливі подряпини на двері, що спричинить додаткові витрати на фарбування. У подібних випадках можуть виникнути неприємності зі страховою компанією, що особливо проблематично для придбаного в кредит транспортного засобу.

Простіше кажучи, раціональніше і корисніше буде звернутися в службу, що надає аварійне відкриття замків автомобіля от сайт такої компанії http://otkroem.com.ua/ . Спеціаліст прибуває в перебігу короткого проміжку часу, його виклик можливий в будь-який час доби, а роботи з відкриття автомобіля займають від декількох хвилин до однієї години, залежно від складності поломки і системи безпеки машини. Природно всі роботи з аварійного відкриття автомобіля проводяться тільки за наявності у автовласника відповідної документації на транспортний засіб. Зі свого боку фірма, що здійснює аварійне відкриття, гарантує що прибулий фахівець буде мати відповідну кваліфікацію і великий досвід, які дозволять відкрити машину в перебігу короткого часу без фізичних ушкоджень дверей або замку.

Звернення в подібні організації зможе швидко вирішити проблему без пошкодження замків, двері і фарби транспортного засобу. Можливо також відкриття бардачка або багажника автомобіля, зняття механічних блокіраторів будь-якої складності, заміна замків і запалювання машини, виготовлення чіп-ключів.

Повна версія сайту для ПК