Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Тягові акумулятори

Тягові акумулятори, види тягових акумуляторівБатареї для навантажувачів з рідким електролітом. Ці акумуляторні батареї отримали найбільшу популярність в Україні. Випробувана технологія: свинцеві пластини і рідкий електроліт вже довела свою надійність. Акумуляторні батареї Hawker з рідким електролітом забезпечать безперебійну роботу навантажувачів та інших автокарів на Вашому підприємстві.

Гелеві тягові батареї для навантажувачів Hawker. Це повністю герметизовані, що не потребують спеціальної зарядної кімнати, доливання води та відповідні всім стандартам безпеки. Але для коректної експлуатації необхідно дотримуватися деяких правил: не слід допускати тільки 1 цикл заряд-розряд на добу, батарея вимагає вирівнюючий заряд 1 раз на 7 днів і для навантажувачів слід вибирати батареї максимальної місткості.

Вибухозахищені тягові акумулятори . Спеціально створені батареї для небезпечних виробництв типу гірничодобувної або хімічної промисловості. Корпус виготовлений зі стійкого до агресивних середовищ матеріалу. А конструкція батареї така, що загоряння або вибух максимально попереджені.

Герметизовані батареї для навантажувачів.
Як зробити так, щоб вони прослужили довго?
Фактори, які безперечно впливають на термін служби батарей для навантажувачів, природно виходять з експлуатації. Залежно від того, наскільки точно і скрупульозно Ви виконуєте всі приписи виробника, залежить надійність і довголіття акумуляторних батарей.
Український ринок також з кожним роком потребує все більшу кількість електропогрузочной техніки. Крім того, потрібно вирішувати такі питання, як правильна і якісна зарядка, яка не просто зарядить один тяговий акумулятор, а дасть харчування всім батарей на підприємствах.

Ось фактори, які мають найбільший вплив на термін експлуатації герметизованих батарей для навантажувачів:

Температура самої батареї може бути вище, ніж температура навколишнього середовища, тому що герметизація не дає можливості повністю відвести тепло з закритою батареї.

Глибина розряду: чим він глибше, тим більше ймовірності вже не відновити повну ємність батареї.

Частота спрацьовування клапана для скидання газу.

Величина перезаряду і багаторазовість має серйозний негативний вплив на батарею і її довговічність.

Тривалість зберігання в розрядженому стані також зменшить термін служби.
Матеріал підготовлений за сприяння фахівців power-pro.com.ua

Повна версія сайту для ПК