Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Стенди ТНВД

Стенди ТНВДЩо приводить у рух автомобіль? Звичайно, двигун, а щоб у свою чергу запустити двигун, необхідно забезпечити його пальним. Саме система паливної апаратури відповідає за процес паливоподачі в двигун, будучи основною і дуже важливою системою транспортного засобу. Процес цей складний, тому необхідно постійно стежити за технічним станом цього механізму, регулярно діагностуючи його, а при виникненні неполадок, вчасно усувати їх. Іноді трапляється так, що окремі елементи цієї системи потребують заміни, тоді слід подбати про те, щоб їх замінити не дешевими, а якісні аналогами. Ви можете переглянути прайс на паливну апаратуру в інтернеті, де представлена тільки сама передова і якісна продукція. При цьому асортимент модифікацій паливних пристроїв як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва досить широкий, а ціни на них цілком доступні.

Діагностику паливної апаратури необхідно проводити тільки в надійному автосервісі на спеціально відведеному для цих цілей ділянці, де є все необхідне, щоб провести якісну перевірку і ремонт всіх компонентів цього механізму. І основним устаткуванням, вживаним для діагностики і ремонту насосів високого тиску дизелів, є стенд ТНВД. Являє собою обладнання, за допомогою якого можна вимірювати такі параметри в роботі паливної системи, як: кути вприскування горючої рідини, тиск відкриття нагнітальних клапанів, продуктивність насосних секцій, якість роботи датчиків упорскування, чергування секцій та кути початку і кінця вприскування пального. Варто відзначити, що стенди ТНВД в сучасному виконанні досить універсальні, тому з їх допомогою можна проводити діагностику паливних насосів високого тиску дизелів як легкових, так і вантажних транспортних засобів.

Конструкція стенду складається з наступних елементів: корпус, система паливоподачі, електрообладнання, привід і блок електроніки та вимірювальної частини. Весь процес діагностики полягає в тому, що паливні насоси прокручують на стенді і реєструють отримані результати для подальшої обробки і відображення у відповідному вигляді. Встановлення ж ТНВД на стенд здійснюється за допомогою сполучної муфти і настановних кронштейнів, а щоб отримані результати в точності відображали стан паливної апаратури, необхідно використовувати тільки саме передове і якісне автосервісне обладнання.

Повна версія сайту для ПК