Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Оптика TYC

Оптика TYC - висока якість деталей за доступною ціноюРоль автопотоки величезна - ці прилади служать не тільки для освітлення дороги, а й для подачі сигнальних позначень автомобіля і відповідних сигнальних знаків. І саме ці прилади грають найважливішу роль в забезпеченні безпеки на дорозі.
Автооптика складається з наступних елементів: фар головного світла, ліхтарів задніх і ліхтарів габаритних, протитуманна фар, покажчиків і повторювачів повороту.

Умовно автомобільну оптику поділяють на два види:
- Стаціонарну, яка встановлюється на заводі виробником і служить для освітлення шляху і орієнтування водія.
- Альтернативну, яка монтується власником авто для самовираження: тюнінг фар, заміна або прикраси вже встановленої світлотехніки тощо.

«Очима» автомобіля, без сумніву, є фари. Будь-яка фара складається з трьох складових компонентів: лампочки, відбивача і рифленого скла. Саме завдяки рифленню досягається оптимальне розсіювання світла. А так званим склом найчастіше є пластик, оскільки він завдає менше пошкоджень при різних ДТП.

На сьогоднішній день існує три різновиди лампочок для фар:
- Спіральні лами розжарювання, найбільше поширені у вітчизняних авто;
- Галогенові, що дають при нагріванні значно більше світла, а й споживають більше енергії;
- Ксенонові, найдорожчі, зустріти які можна на сучасних іномарках.

Оскільки такі "ніжні" деталі, як автомобільні фари і ліхтарі дуже страждають від досить агресивного впливу вітчизняних доріг, а їх роль при водінні дуже важлива, потрібно серйозно поставитися до вибору світлотехніки, віддавши перевагу надійному виробникові.

TYC оптика - світовий лідер серед постачальників автооптики
Тайванська компанія TYС була заснована в 1986 р. З самого початку цим підприємством були вкладені великі кошти на придбання новітнього обладнання та освоєння передових технологій в галузі оптики. Результат не змусив себе довго чекати - через деякий час компанія стає світовим постачальником освітлювального обладнання на ринки Північної Америки, Азії, Європи, Африки і Середнього Сходу.

TYC оптика відповідає всім необхідним сертифікатам якості, оскільки розроблена згідно всім міжнародним стандартам.
Зараз компанія виробляє не тільки освітлювальну техніку для різного виду транспорту, а й радіатори, вентилятори, дифузори, і т. д. У найближчому майбутньому TYC має намір розширювати і номенклатуру виробів.

Повна версія сайту для ПК