Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Обладнання для автомийки

Обладнання для автомийкиПідприємці, які хочуть відкрити свою автомийку, повинні знати, що їм доведеться зіткнутися з неминучою статтею витрат - покупкою устаткування.

В даний час на ринку пропонується два види автомийок: ручні та автоматизовані. У ручних автомийках використовуються апарати високого тиску для підігріву води. Ціна обладнання традиційно залежить від технічних характеристик і може варіюватися від 500 до 6000 євро. Запорукою хорошої роботи ручної автомийки є досвідчені і сумлінні працівники, які повинні, в першу чергу, навчитися поводитися з апаратом високого тиску. При виборі обладнання для ручної автомийки необхідно правильно розрахувати її обсяг і пропускну здатність. На сучасному ринку функціонує велика кількість компаній, які виробляють миюче обладнання. Їх кваліфіковані фахівці не тільки допоможуть з вибором устаткування, але і після його установки будуть займатися профілактичним обслуговуванням.

Автоматизовані мийки на території Росії поки ще поширені в обмеженій кількості, але в деяких великих містах вони вже почали з'являтися. Сьогодні промисловість пропонує автоматизовані портальні та тунельні мийки. За словами фахівців, найбільш перспективними для нашої країни є портальні мийки, які користуються великою популярністю у західноєвропейських країнах. До недавнього часу існувала думка про те, що автоматизована мийка автомобілів завдає шкоди лакофарбовому покриттю кузова, але сьогодні вчені Мюнхенського технічного університету стверджують, що причина криється в брудних щітках, які дряпають покриття авто. Термін служби щіток у таких апаратах становить один рік, і за цей час вони можуть вимити близько 30 тисяч автомобілів. Своєчасна заміна та очищення щіток, правильно налаштований процес миття і якісні миючі засоби вирішують всі проблеми в питанні автоматизованої мийки. Вартість такого обладнання досить значна і сягає 30 тисяч євро. Незважаючи на високі капіталовкладення, автоматизована автомийка швидко окупає себе і починає давати прибуток. Встановивши портальну автомийку, можна вже не наймати численний персонал і контролювати його роботу. Крім цього, пропускна здатність автоматизованої мийки в порівнянні з ручною підвищується в 10 разів! А з усіма процесами миття автомобіля справляється один оператор.

Крім цього, і для ручної, і для автоматизованої мийки необхідно придбати систему хімічного очищення води і таке супутнє обладнання як пилосос для вологого і сухого прибирання, компресор, а також автокосметику: шампуні, засоби для хімічного чищення , полірування та інше.

Повна версія сайту для ПК