Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Немає більше проблем

Немає більше проблем з автозапчастинамиЗ кожним роком, продажі машин ростуть у прискореному темпі, випереджаючи потребу ринку автозапчастин їх наявністю. Щоб дочекатися замовленої деталі доводиться не один день прочекати, почути в трубці, що поставки затрималися і знову нудитися в очікуванні. Як вийти з такого становища?

Унікальні інтернет магазини, в яких зараз можна знайти все необхідне, надають нестандартні послуги з продажу і купівлі автозапчастин. І це не прості "обмінники" інформацією про ваш товар, а саме повний спектр послуг по товарах для автомобілів. Наприклад, вам потрібно продати автозапчастини неважливо як, але опинилися на ваших руках (залишилися після аварії, придбали випадково). Вам не треба буде їхати кудись до скупникам, і вступати в торгові дискусії з ними, тим більше це варіант принесе куди менше прибутку, ніж ви продасте автозапчастини безпосередньо. Що ж треба робити?

Зайти на сайт, що надає послуги з розміщення вашого оголошення на своїй сторінці, вибрати категорію і розділ, в який подаватиметься запит, і скласти кілька речень в якості реклами своєї деталі (в якому стані, для чого і т.д.). Не забути вказати свої контакти, що б покупець міг у будь-який час зв'язатися з вами. Далі вже буде працювати вся переважна система веб-ресурсів.
По-перше, оголошення відразу ж буде видавати свою позицію, при використанні покупцем " куплю автозапчастини ... "у вашій області. І не важливо, що за деталь, будь то двері, бампер або ремінь ГРМ, йому буде наданий вибір з усього списку моделі. Іноді трапляється, що покупці знаходяться і в інших областях, настільки широко розходиться ваше оголошення!

По-друге, це оголошення, безкоштовне, не вимагає від вас ні грошей на його створення, ні подальше обслуговування. Ніяких відсотків з продажів з вас не спишуть і не зажадають.

Ну і по-третє, вибір способу доставки та оплати ваших автозапчастин залишається завжди за вами. Якщо бажаєте, то на сайтах з оголошеннями існують спеціальні види доставок до покупця і безпечні безготівкові перекази, що ще більше спрощує ваше життя.

"Ось коли продам автозапчастини ... "- забудьте ці слова! Чи не обтяжуйте своє життя зайвими проблемами. З послугами веб-ресурсів для безкоштовних оголошень ви з легкістю розпрощатися з "залізним вантажем", спокійно займаючись своїми справами. А хіба не це потрібно сучасній людині?

Повна версія сайту для ПК