Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Розбирання блоку циліндрів

Як забезпечити точність збирання - розбирання блоку циліндрівУ будь-якому автомобілі, є досить велика кількість вузлів і агрегатів, при заміні яких потрібно дотримуватися особливої точністі розбирання - збирання, в іншому випадку, замінені вузли автомобіля просто відмовляться працювати або піднесуть неприємний сюрприз на дорозі. Але, мабуть, самої примхливої, в плані зборки - розбирання частиною автомобіля є блоки циліндрів. Так в момент затягування головки блоку циліндрів , можна не розрахувати зусиль і блок при роботі просто заклинить і добре, якщо це трапиться не на швидкості у сто кілометрів на годину. Тому ознайомимося з тим, як правильно робити розбирання та складання таких блоків.

В більшості своїй, при експлуатації автомобіля виникає необхідність провести заміну головки циліндрів в руховій системі. Така необхідність може виникнути, наприклад, при використанні палива низької якості, в результаті чого, циліндри автомобіля доводиться міняти. Крім цього, досить часто вимагається заміна робочого циліндра зчеплення . Причини виходу з ладу цієї частини автомобіля, так само пов'язані з тим, що зчеплення експлуатувалося неправильно. Розберемо послідовність дій, які необхідно провести для заміни зазначених вузлів автомобіля.

Спочатку розберемося, як знімаються такі головки з двигуна. Отже, спершу знімаємо блок у зборі, після чого знімаємо розподільний вал, свічки передпускового підігріву і інжектор. Після цього зверніть особливу увагу на вихрові камери. Перш ніж знімати їх з головки циліндра, запам'ятайте в якому становищі вони коштують, а ще краще, пронумеруйте, це позбавить вас від помилок при збірці. Скориставшись спеціальним пристосуванням, стисніть пружини клапанів і зніміть сухарі, це дозволить, після розтиснення пружин зняти тарілку з пружини клапана. У деяких випадках пружина не піддається стисненню, так як головка циліндра до неї прикипіла. Це можна легко виправити за допомогою молотка. Коли всі описані вище дії зроблені, зніміть масловідбиваючий ковпачок і дістаньте клапан через камеру згоряння. Зверніть увагу, що кожному клапану відповідає свій сухар, тому встановлювати їх необхідно так само, як і вироблялася розбирання. На цьому розбирання блоку циліндрів двигуна вважається закінченою.

Зі зняттям робочого циліндра зчеплення, у вас не повинно виникнути проблем, оскільки для цього достатньо від'єднати гідравлічні трубки і відкрутити гайки кріплення.

Повна версія сайту для ПК