Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Обладнання для СТО

Випробувальне та допоміжне обладнання для професійних станцій технічного обслуговування автомобілів



Сучасне професійне гаражне обладнання , яке відповідає вимогам необхідної функціональності і забезпечує найкращий рівень технічного обслуговування автомобілів, в ідеалі повинно включати наступні пристрої: автопідйомники, стенди регулювання розвал-сходження, пристосування для шиномонтажу і діагностики, гальмові й техніко-контрольні системи, кузовний стапель і аксесуари, обладнання для мийки та заміни мастил, компресори, фарбувальні камери з фарбопультами і т. д.

Крім того, неможливо уявити професійну СТО без оснащення окремими елементами спеціалізованої виробничої меблів або її комплектів, випробувальними стендами. Пневмоінструмент, гаражними гідравлічними кранами, стійками для трансмісії, подкатних кранів, складально-розбірних стендів, гаражних гідравлічних пресів, точильних, свердлильних верстатів і безлічі інших найменувань ремонтних пристроїв, вибір яких обумовлюється спектром надаваних послуг або профілюючим призначенням обустраемого гаража.

У будь-якому випадку, при виборі пристосувань для технічного оснащення гаражів будь-який потенційний покупець повинен керуватися оптимальним співвідношенням показників ціни та якості, вибираючи, по можливості, «золоту середину». Особливий підхід потрібний до вибору такого обладнання, як випробувальні стенди, вартість яких має досить високий рівень, а надійність і зручність в їх використанні стає ключовим фактором окупності даного придбання. Такі стенди призначені для діагностики показників функціонування попередньо знятого з автомобіля електрообладнання: стартерів, генераторів, що регулюють і переривають реле, електричних приводів для автомобільних агрегатів, резисторів і т.п.

Головний принцип роботи даного стенду грунтується на імітації умов робочого режиму функціонування діагностованих пристроїв і зняття показань їх роботи для виявлення причин збоїв і загальної працездатності об'єктів дослідження.

У загальній класифікації контрольно-випробувальних стендів, якщо не брати до уваги універсальні моделі, можна виділити орієнтовані на такі основні завдання (або часткову їх комбінацію):

Випробувальні стенди генераторів на холостому ходу під навантаженням і стартерів в неодружених режимах роботи і перевірки спрацювання систем при повному гальмуванні;
Аналізатори реле-регуляторів і тягових стартерів, а також комутаційних і реле-переривників;
Перевіряючі системи електроприводів, напівпровідникових приладів та резисторів для окремих автомобільних агрегатів.
Обкатка ДВС, яка, безсумнівно, є важливою частиною постремонтной налагодження двигунів, має можливість скорочення термінів її проведення, одним з яких є здійснення процесу графітірованія. Такій обробці піддаються робочі поверхні елементів, перед процедурою притирання шляхом нанесення на тертьові частини досить тонкого, але суцільного покриття з колоїдно-графітового масляного складу в кількості не більше 1% від сумарної кількості масла, що заливається в картер двигуна.

Важливою перевагою, властивим обкатці двигунів на змінних оборотах, званої також «ступінчастою», є передбачення можливості сприйняття навантажень деталями в найбільш наближених до реальних умов експлуатації на відміну від випробувань, проведених при постійному перевірочному режимі навантажень. У підсумку, на новому витку підвищенні числа обертів, обкатчікам доступний додатковий етап прироблення поверхонь деталей шляхом притирання.

Повна версія сайту для ПК