Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan - найкраща машина для наших дорігВизначити безпеку автомобіля в умовах, максимально наближених до життєвих, можна за допомогою краш-тесту. Такі краш-тести спеціально розроблені і проводяться європейською комісією Euro NCAP. Сам краш-тест являє собою навмисне відтворення дорожньо-транспортної пригоди для визначення рівня захищеності водія і пасажирів. Незалежні експерти можуть взяти випадкову модель будь-якої марки і протестувати її, а потім дати обґрунтовані результати. Для прикладу можна розглянути результати, отримані при краш-тестуванні автомобіля Volkswagen Tiguan. Лобове зіткнення дана модель перенесла досить добре.

Завдяки зменшенню кількості небезпечних і травмуючих деталей на передній панелі, ногам пасажира практично ніщо не загрожує, однак, з водієм ситуація трохи гірша. На панелі все ще залишається замок запалювання і рульова колонка, які є основними травмуючими факторами. Зате при бічному зіткненні, в тому числі і про стовп, Volkswagen Tiguan показав максимальні результати.

Що ж стосується захисту та забезпечення безпеки дітей, Volkswagen Tiguan також показав себе з хорошого боку. При лобових і бічних краш-тестах безпеки дітей ця модель «німця» отримала найвищі оцінки. Однак є істотний недолік. Справа в тому, що при розташуванні дитячого крісла проти руху, потрібно вимикати подушку безпеки, а індикатора, який повідомляв би про її стан, просто немає. В той же час, наклейка, що повідомляє про небезпеку використання подушки безпеки одночасно з дитячим кріслом в такому положенні не досить інформативна і кидка. До того ж може бути легко відклеїти. Тим не менш, що стосується захисту пішоходів, Volkswagen Tiguan, а особливо його бампер, досить прийнятно перенесли краш-тест.

Сьогодні ціни на вантажні авто досить високі, але можна зайти на сайт дошки оголошень знайти там найвигідніші варіанти придбання вантажного автотранспорту для своїх потреб. Сьогодні продаж б / у вантажних авто стає дуже вигідною, оскільки не кожна людина може купити новий автомобіль за великі гроші. Також і не кожна компанія може придбати в свій автопарк дорогі нові вантажні автомобілі. Тому багато хто воліє автомобілі з пробігом в хорошому технічному стані і це дуже вигідно в усіх відношеннях. На сьогоднішній день безкоштовні оголошення дуже вигідні при продажу дорогих товарів.

Повна версія сайту для ПК