Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Тарифи в таксі

Що впливає на тарифи в таксі?Послуги служб таксі можна порівняти з мережею Інтернет, якою користуються у всьому світі. І якщо світова павутина захопила світ відносно недавно, то таксі існує в світі вже дуже давно. Воно роками змінювалося і вдосконалювалося і сьогодні це невід'ємна частина сучасного суспільства, яке цінує кожну хвилину і використовує різні сервіси та послуги, щоб спростити собі життя і не відставати від швидкого її темпу.

У кожній країні, під впливом культури, суспільного ладу і ряду інших факторів сформувалися свої, часом зовсім унікальні, служби таксі. Правила поїздки в них, виклику і навіть зовнішнього вигляду дуже відрізняються між собою, не тільки щодо різних держав, а й у межах однієї країни. У кожному населеному пункті діють свої закони в службах таксі.

Ще однією відмінною рисою є неоднакові тарифи в таксі. Дуже часто саме вартість поїздки впливає на вибір пасажирами конкретної служби. Багатьма людьми, які користуються даною послугою в різних містах нашої країни, була відзначена одна дуже цікава закономірність: чим менше населений пункт, тим дорожче обійдеться вартість поїздки. Пасажири часто дивуються з цього приводу, не замислюючись про основні фактори які впливають на формування ціни.

Головним поясненням дорожнечі таксі в невеликих містах є відсутність конкуренції на місцевому ринку, а також незадовільний стан доріг. Будучи монополістом, служби таксі, можуть встановлювати зручні їм тарифи, не боячись втрати клієнтів. Дуже часто у вартість поїздки в невеликих містах включена невелика доплата за ремонт автомобіля, так як через жалюгідний стан доріг і завантажений графік роботи, його доводиться часто ремонтувати.

У великих містах з жорсткою конкуренцією на ринку і великим вибором служб таксі встановлені більш демократичні і різноманітні тарифи. Вартість таксі в Одесі детально можна вивчити на сайті служби таксі. Там же зазначено перелік всіх доступних послуг, а також вся необхідна додаткова інформація.

У Південній Пальмірі, як і в інших великих мегаполісах, на вартість поїздки в таксі впливає величезна конкуренція, нестабільне фінансове становище в державі і скачки ціни на паливо. Крім цих двох основних факторів, вартість проїзду в таксі залежить від класу транспортного засобу, час доби на які замовляється таксі, завантаженості доріг і можливих пробок, наявності об'ємного багажу, погодних умов і багато іншого. Служби таксі під час формування ціни, враховують і вимоги водіїв, які здійснюють перевезення на власному транспортному засобі.

Перед замовленням таксі, краще зателефонувати в диспетчерську і дізнатися тариф на потрібну вам поїздку. Якщо ви вагаєтеся, обдумуючи зловити машину на вулиці або зателефонувати диспетчеру, пам'ятайте, поїздка в таксі замовленому по телефону або через Інтернет обійдеться дешевше.

За матеріалами allotaxi.od.ua

Повна версія сайту для ПК