Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Комплектації автомобілів

Комплектації сучасних автомобілівІнноваційні нововведення з кожним роком наздоганяють автопромисловості сегмент. Новими технологіями та функціями оснащується кожен новий випущений в світ автомобіль. Для автолюбителя найприємніша турбота вибирати машину. Яку же комплектацію вибрати, що новенького пропонує сучасний автопром слід розібратися.

Японські автобудівники піклуються про своїх шанувальників і оснащують автомобілі основними навігації і пропонують ряд додаткових, які автовласник може встановити на свій розсуд. До основних вбудованим навігаційним системам умовно можна віднести:

Кондиціонер або клімат контроль. Перший більш дешевий варіант встановлений на відносно старих моделях. Кондиціонер спрямований тільки на охолодження повітря в салоні авто. Якщо бути необережним, то через температурні перепади можна захворіти запаленням легенів. Клімат контроль не тільки охолоджує, але і бере під свій контроль температуру в салоні. Якщо функція автоматична, а не ручна, вона повністю контролює потік повітря, управляє його спрямованістю і розподілом по всьому салону. Всередині і зовні встановлені спеціальні датчики, що вимірюють температуру. Встановлюється система клімат контролю в нових моделях автомобілів.

Оснащеність сучасних моделей Мазда центральний замок з дистанційним управлінням. Опція забезпечує безпеку транспортного засобу, так як з дистанційним замиканням автоматично замикаються всі двері. Безпека всередині салону також важлива після посадки можна заблокувати всі двері. Сигналізація автомобіля часто працює в «унісон», включається після закриття всіх дверей. Зручно з одного брелка відкривати двері.

Подушки безпеки для водія авто, пасажира на передньому сидінні, і на задньому. На дорогах може різне трапитися, безпека понад усе. Комплектації Мазди можна подивитися тут, інформація обширніша.

Підігрів сидінь і дзеркал заднього виду. Дуже актуальні зимові функції. Підігрів дає можливість не зупинятися в шляху для притирання дзеркал.

У комплектації сучасних автомобілів йде програвач. Останні моделі оснащені стереосистемою.

Запаска.

Оригінальні комплектації Мазда завжди несуть відповідальність за якість та безпеку встановленого технічного обладнання. Заводська збірка завжди надійніше, ніж після експлуатаційні доопрацювання. Додатково встановлюються такі модифікації як: датчики освітленості, тонування, датчики дощу, просунуті стереосистеми, сенсорні дисплеї. За бажанням рулі і КПП можна обробити шкірою.

Повна версія сайту для ПК